چگونه بازاریابی خود را بهبود ببخشیم ؟

چگونه بازاریابی خود را بهبود ببخشیم؟

 

چگونه بازاریابی خود را بهبود ببخشیم؟

شور و اشتیاق، مسری ست. دقیقاً مانند یک ویروس گسترش می یابد. هر کسی را که وارد ارتباط شود آلوده می کند. امروز در این پست، قصد داریم ایده هایی را با توجه به قدرتِ ویروسیِ شور و اشتیاق، برای بهبود هر یک از بخش های فروش و بازاریابی تان بیان کنیم. همراه مان باشید.

اشتیاق، فروش ها و مراجعه کنندگان

یکی از بهترین توصیفاتی که با توجه به قدرت شور و اشتیاق در امر فروش، تاکنون شنیده ام از قرار زیر است:

یک فروش موفق، همیشه با انتقال شور و اشتیاق آغاز می شود.

 

با اشتیاق صحبت کردن و نوشتن، احتمال فروش بالقوه را در هر یک از تعاملات تبلیغاتی که داریم افزایش می دهد. وقتی مردم درباره ی ما و خدماتی که ارائه می دهیم شور و اشتیاق داشته و اعتماد داشته باشند علاوه بر اینکه از ما خرید می کنند، با اعتماد به نفس زیادی به دوستان شان هم ما را پیشنهاد خواهند داد.

خوب فکر کنید. آخرین بار، چه زمانی بوده که کسی یا چیزی را بخاطر تجربه ی بدی که با آن داشتید به دیگری پیشنهاد دهید؟ قطعاً پاسخ شما “هرگز” است.

قدرت اشتیاق در کسب و کار

اگر هوشمندانه باور دارید که کسب و کارتان، خدمات عالی و باارزشی ارائه می دهد، پس شور و هیجان خود را در کلیه ی بازار خود گسترش دهید.

پیام های بازاریابی خود را (آنلاین و آفلاین) مرور کنید تا ببینید که آیا شور و اشتیاق و هیجان و تمایل خود را به آنها انتقال داده اید؟ از خود بپرسید:

  • آیا مردم آنچه که نوشته اید را خوانده و تحت تاثیر آن قرار می گیرند؟
  • آیا مردم با شنیدن پیام های شما انگیزه می گیرند تا با شما از طریق تماس تلفنی، ایمیل یا حضوری ارتباط برقرار کنند؟
  • آیا مردم با شنیدن چیزهایی که برای گفتن دارید خودشان را وادار می کنند تا از کسب و کارتان، محصولات و خدمات شما اطلاعات بیش تری کسب کنند؟

اگر پاسخ تان به این سوالات منفی ست به احتمال خیلی زیاد، عملکرد خوبی ندارید. در چنین حالتی، کسی را استخدام کنید تا تمایلات و هیجانات شما را در قالب کلمات وارد پیام های بازاریابی تان کند تا در نهایت به نتایج بهتری دست یابید. بدین منظور، کارشناسان و مشاوران مجموعه پدیده فکر مهتر را کنار خود بدانید. از طریق این لینک در تماس باشید.

 

[تعداد: ۹    میانگین: ۴.۹/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar