چگونه برای محصولات نوشیدنی بازاریابی کنیم؟

 

بازاریابی محصولات نوشیدنی

شرکت شما قبل از بازاریابی محصولات خود در بازار به برند/ نام تجاری معتبر نیازمند است. نام تجاری شرکت هویت یک سازمان را به رخ دیگران می کشد. مصرف کنندگان با نام برند شما می توانند درک کنند که کالاهای شما تا چه اندازه با کیفیت هستند. نام برند نوشیدنی به قدری تاثیر گذار است که مردم در همان هنگام خرید، تصمیم به خرید یا عدم خرید آن نوشیدنی از قفسه فروشگاه ها می گیرند. یک نام تجاری خوب می تواند به شما کمک کند استراتژی سودآوری برای محصولات خود طراحی کنید. برای ایجاد یک نام مناسب لیست مزایای محصول نوشیدنی خود را بنویسید به عنوان مثال: ترویج مزایای سلامت، مواد تشکیل دهنده و … مزایای محصول در انتخاب شدن آن توسط مردم موثر است.

مطلب پیشنهادی: فرق بین “ویژگی” و “مزایا”ی محصول

 

نوشتن یک طرح بازاریابی شامل شرح بازارهای مورد هدف شما

چه کسانی به احتمال زیاد محصولات نوشیدنی شما را خریداری می کنند؟ فهرستی از این افراد طبق سلیقه ها، رده سنی، جنسیت، رنگ ها و … تنظیم کنید. این فهرست به شما کمک می کند تا تبلیغات خود را در مکان هایی چون مجلات، تبلیغات بیلبوردها، تبلیغات آنلاین در وب سایت ها برای بازار مورد هدف در نظر بگیرید. وب سایتی بسازید تا به طور مستقیم با مشتریان در ارتباط باشید. از طریق نمایشگاه های تبلیغاتی غرفه هایی را برای محصولات در نمایشگاه ها در نظر بگیرید مواد غذایی و نوشیدنی را در اماکن عمومی به طور رایگان در اختیار مردم بگذارید تا تشویق شوند یک بار دیگر محصولات شما را خریداری کرده و امتحان کنند.

مطلب پیشنهادی: چطور برنامه بازاریابی طراحی کنیم؟

 

ساختن وب سایت شامل اطلاعات مورد نیاز محصول

اطلاعات وب سایت، عنصر اصلی تماس بین مشتریان و شرکت است. ایجاد صفحات متنوع در سایت برای شروع بازاریابی شما مفید است اطلاعات لازم را درباره نوشیدنی های خود درج کنید. به طور مثال از داستان های سرگرم کننده برای پرسیدن نظرات مصرف کنندگان بهره ببرید. قرار دادن تبلیغات در فیس بوک برای جذب مصرف کنندگان ابزار مناسبی به شمار می رود. وب سایت خود را به روز رسانی کرده و از مسابقه ها، و بازی های سرگرم کننده در آن برای مشتریان به کار ببرید.

 

از طریق ایمیل اطلاعاتی برای مصرف کنندگان ارسال کنید

اطلاعات ارسالی شما باید زیبا، جالب، و مفید باشد. درست مانند یک کارت پستال! مثلا کوپن هایی برای مصرف کنندگان خوب خود با قیمت های کم در نظر بگیرید. لیست خرید مشتریان را به شیوه زیبایی تقدیم شان کنید. آن ها را دعوت کنید تا از محصولات شما در نمایشگاه ها دیدن نمایند. خانواده ها یا جوانان هنگام بازدید از چنین مکان هایی دوستان خود را نیز همراه خود می آورند. ایمیل مشتریان را یاداشت کنید تا روز تولد شان را با تبریک و ارسال هدایا غافلگیر کنید. برای بزرگ تر شدن نام تجاری خود از مراکز ورزشی، سازمان ها، رستوران ها و دیگر اماکن عمومی کمک بگیرید. محصولات نوشیدنی در هر فصل تابستان و زمستان تبلیغات مناسب و ویزه نیاز دارند. به طور مثال هنگام برگزاری کنسرت در فصل سرما می توانید قهوه گرم و خوشمزه به مردم ارائه دهید.

مطلب پیشنهادی: همه چیز درباره ی بازاریابی ایمیل

[تعداد: ۸    میانگین: ۴/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

1
دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar
1 نویسندگان دیدگاه
Beygi
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
Beygi
مهمان
Beygi

بهترین بازار یابی ایجاد نوعی رابطه بین محصول و مشتری میباشد.و هر مصرف کننده یک بازار یاب و مشوق شما باشد.۲.همیشه در جمع بودن در گروههای اجتماعی (ورزشی) مطرح باشید.۳…..