• فروردین ۱۶, ۱۳۹۹

چگونه بهترین افراد مستقل را برای کار انتخاب کنیم؟!

صاحبان کسب و کار و کارآفرینان، همینطور مدیران شرکت های کوچک به افراد مستقلی که می توانند آن ها را برای استخدام پروژه هایی برای کار استخدام کنند، نیاز دارند. این کار بدون صرف هزینه های بالا و اضافی انجام می شود؛ اما چالش بزرگ صاحبان کسب و کار انتخاب افراد مستقل است. یعنی چگونه بهترین افراد و با مهارت های خاص را انتخاب کنند؟

بهترین افراد مستقل را برای کار انتخاب کنیم

 

  • چرا صاحبان کسب و کار باید به افراد مستقل اعتماد کنند!!!

بیشتر صاحبان کسب و کار به کمک های اضافی نیازمندند؛ این کمک ها می تواند در بازاریابی، یا در طراحی و ساخت وبسایت ها، یا جواب دادن به ایمیل های کاری که تعداد آن ها بسیار زیاد است؛ باشد. پس در برخی اوقات استخدام چنین افرادی ضروری ست. مراقب باشید افرادی را استخدام نکنید که نیاز به آموزش طولانی مدت داشته باشند!

  • مزایای استخدام افراد مستقل چیست؟

می توان از این افراد برای کمک در کارهای بزرگ که کار شما را به موفقیت می رساند استفاده کرد؛ اما پیدا کردن بهترینِ این افراد کار دشواری است. صاحبان کسب و کار باید قبل از استخدام این افراد از توانایی ها و مهارت و تخصصی که دارند اطمینان حاص کنند.

  • چگونه افراد مستقل را استخدام کنیم

یکی از کارهای خسته کننده برای افراد مستقل سؤالاتی است که صاحبان کسب و کار قبل از استخدام از آنها می پرسند به طوری که نمی دانند صاحب کار واقعاً چه می خواهد! پس شما به عنوان یک مدیر باید قبل از استخدام خوب فکر کنید و ببینید چه خواسته هایی از این افراد دارید.

  • صاحبان کسب و کار چگونه افراد مستقل را پیدا کنند؟

سایت های زیادی وجود دارد که می تواند در انتخاب بهترین افراد به شما کمک کند. این سایت ها تمام مهارت های افراد مستقل را درج کرده اند. (البته این خبر را هم بگوئیم که در آینده، وبسایت پدیده فکر مهتر نیز قصد دارد بخش کاریابی را در وبسایت خود راه اندازی کند تا جوانان مستعد کشور با مراجعه به آن و درج فعالیت ها و رزومه ی خود، از شرایط بهتری برخوردار شوند.)

  • چگونه بهترین افراد مستقل را انتخاب کنیم!!

بیشتر سایت هایی که اطلاعات کامل این اشخاص را درج کرده اند قیمت ها را نسبت به مهارت های فردی نوشته اند. شما دنبال فردی بگردید که با خواسته های تان هماهنگی داشته باشد. شاید برخی افراد در این سایت ها قیمت کمتری دارند ولی آیا مهارت های آن ها با کار شما همخوانی دارد؟ یا خیر.
اعتماد به مهارت های این افراد کار سختی است؛ پس قبل از استخدام این افراد باید با آن ها مصاحبه ای داشته باشید تا متوجه شوید چه مهارت هایی دارند و چگونه به سؤالات شما پاسخ می دهند.
بهترین استراتژی برای استخدام چنین افرادی این است که از همکاران قدیمی خود یا دوستانی که قبلاً چنین اشخاصی را استخدام کرده اند و از کارشان موفقیت های بسیاری کسب کرده اند کمک بگیرید و سؤالات و مشورت هایی انجام دهید. در این راستا فراموش نکنید که، پدیده فکر مهتر هم شما را همراهی می کند و در صورت داشتن هرگونه سؤال، پیشنهاد و … می توانید با ما در میان بگذارید.

[تعداد: 6   میانگین:  5/5]
Avatar

ناهید عساکره

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

2
دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar
2
0
0
 
2 نویسندگان دیدگاه
قیمت زنده طلاnazanin zahra sadat
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
nazanin zahra sadat
مهمان
nazanin zahra sadat

بسیار عالی
خسته نباشین

قیمت زنده طلا
مهمان
قیمت زنده طلا

بسیار عالی و کاربردی . ممنون بابت مطالب خوبتون