چگونه به تقویت امواج تتا بپردازیم؟

چگونه به تقویت امواج تتا بپردازیم؟
چگونه به تقویت امواج تتا بپردازیم؟ (طرح درس اختصاصی آقای محمد کریمائی (مرآت))

 

تقویت امواج تتا

در این مطلب قصد داریم به تقویت امواج تتا بپردازیم. با پدیده فکر مهتر همراه باشید.

یکى از راحت ‌ترین روش‌های تقویت امواج تتا که بسیار هم سریع اتفاق می‌افتد: تحریک حس ششم است.

حس ششم در واقع یک نقطه تجمع انرژى ست که دقیقاً در بخش فرونتال مغز در فاصله بین دو ابرو واقع‌ شده است. سریع‌ ترین راه تقویت این نقطه، سجده می‌باشد. سجده‌ های نسبتاً طولانى!

در تمام مکاتب، راجع به این نقطه‌ی خاص که همان چشم سوم هم هست سفارش ‌های جالبى ارائه ‌شده که هیچ ارتباطى هم با دین و مذهب ندارد! می‌شود روى مُهر باشد یا نباشد! مهر فقط یک نقطه است که تمرکز ایجاد می‌کند. از هر روشى استفاده می‌کنید، خوب است. فقط باید بدانید که دارید با کجا ارتباط برقرار می‌کنید!

امواج تتا، حالت خاصى ست که اگر خوب استفاده کنیم، پیامدهاى بسیار ارزشمندى دارد. ما در حالت عادى، در حال کسب اطلاعات معمولى و روزمره هستیم. اما وقتی‌ که با تقویت امواج تتا وارد ابعاد فراتر می‌شویم می‌توانیم به اطلاعات بسیار ناب و خالص‌تری دست ‌یابیم. این اطلاعات، موضوعاتى هستند که با دانستن و عمل به آن‌ها جهش‌های چشمگیرى در زندگی‌ مان رخ می‌دهد! این اطلاعات خاص، با مطالعه کسب نمی‌شود! با تحصیل به دست نمی‌آید! بلکه به ‌نوعی به ما الهام می‌شود. الهام می‌تواند منبع درونى یا بیرونى داشته باشد.

الهام درونى یعنى اطلاعاتى که در ما هست و در حالت عادی از آن آگاه نیستیم.

وقتى در شرایط تتا قرار می‌گیریم آن اطلاعات از بخش‌های پنهان، آشکار می‌شوند. اما الهام که از منبع بیرونى به ما برسد، متفاوت است! نوعى آگاهى برتر، نوعى آگاهى که با سالها تحصیل هم به دست نمی‌آید! با خواندن صدها کتاب هم حاصل نمی‌شود! دفعتاً در قلب ما جارى می‌شود.. امتحان کنید و اثراتش را ببینید! حالت بسیار شکوهمندى است. البته ابتدا کمى وهم‌انگیز و رمزآلود به نظر می‌رسد! اما نباید بترسید. ادامه دهید تا نتیجه شگفت ‌انگیزش را ببینید. اصلاً نترسید!! ممکن است وقتی‌که در این حال قرار می‌گیرید صداهایى بشنوید که تاکنون نشنیده‌اید.. یا تصاویرى ببینید که تاکنون ندیده‌اید! یا احساساتى را تجربه کنید که تاکنون تجربه نکرده‌اید!! هیچ جاى نگرانى نیست..

خود را براى هر تجربه‌ای آماده کنید، تا آن آگاهى را دریافت کنید! در مورد تقویت امواج تتا بحث را تمام کرده و قانون دیگری از قوانین ضمیر ناخودآگاه را مطرح می‌کنیم!

ضمیر ناخودآگاه، داراى قدرتى ما فوق تصور ماست!

او علاوه بر اینکه قادر است شخصیت و سرنوشت ما را بسازد، قادر است بر محیط اطراف هم تأثیر بگذارد! قادر است در محیط، شرایطى را فراهم آورد که ما به اهداف مان برسیم. به ‌عبارت‌ دیگر، متناسب با محتویات هدف ما، در محیط اطراف ما، تغییراتى ایجاد می‌کند!!!

البته این در صورتى رخ می‌دهد که ما با او یک رابطه‌ ی دوجانبه برقرار کنیم! اگر با او دوست شویم او دقیقاً مطابق میل ما عمل می‌کند! هدف ما هم از فراگیرى ان ال پى همین است.

هماهنگى ضمیر ناخودآگاه و ضمیر خودآگاه! ما می‌خواهیم در وجود خودمان تعادل برقرار کنیم.

در واقع بین این دو رکن اساسى تصمیم‌گیری وجود ما، باید یک درک مشترک راجع به موضوعات حیاتى زندگى ما به وجود بیاید. بسیارى از نوسانات ذهنى و پریشانی‌های روانى ما به دلیل تقابل بین ضمیر ناخودآگاه و ضمیر خودآگاه است! ما می‌خواهیم این دو را در یک مسیر قرار دهیم. زیرا در حالت عادى هر کدام بر منطق خود اصرار می‌ورزند!

تا به حال به گفتگوهاى درونى خود توجه کرده‌اید؟ شاید بعضى از ما یک ‌لحظه هم سکوت را تجربه نکنیم. اما روش‌هایی وجود دارد که می‌تواند این دو را به درک مشترک از یک موضوع برساند!

مثال:

پول طبق منطق ضمیر خودآگاه = خوشبختى

پول طبق منطق ضمیر ناخودآگاه = چرک کف دست

به همین سادگى!!

پول طبق منطق ضمیر خودآگاه = خوشبختی    ***    پول طبق منطق ضمیر ناخودآگاه = چرک کف دست

 

بیشتر بخوانید:

 

[تعداد: ۳۱    میانگین: ۳.۹/۵]

درباره نویسنده

Avatar

من ثروتمندم! همه ثروتمند هستيم!! ثروت حقيقى و اصيل ما زمان است ثانيه هاى بى بازگشت زندگى فقط بايد ياد بگيريم اين ثروت را چگونه سرمايه گذارى كنيم تا بيشترين سود نصيبمان شود به نظرم ان ال پى مسير خوب و كاملى هست

مطالب مرتبط