• فروردین ۱۹, ۱۳۹۹

چگونه خوش شانس شویم؟

فرد خوش شانسچگونه خوش شانس شویم؟

آیا تا به حال احساس کردید که فردی بد شانس هستید؟ و دنبال راهی بودید که شانس خودتان را در هر کاری افزایش دهید؟ بدون شک ما درباره معجزه یا جادو صحبت نمی کنیم. امروز اطلاعاتی درباره افراد خوش شانس را در اختیار شما قرار می دهیم.با پدیده فکر مهتر همراه باشید.

آیا خود را بدشانس می دانید؟

طبق علم روانشناسی خوش شانسی و یا بدشانسی هر کسی در زندگی امری حقیقی است. به طور مثال؛ یک خانم در حال رانندگی کردن ۸ بار دچار حادثه می شود. طول مسیر رانندگی این خانم حدود ۱۵۰ کیلومتر بوده، اولین کسی که با او تصادف کرد مردی بود که از زیبایی او شگفت زده شد، اما در این حادثه پای این مرد دچار آسیب دیدگی شد، در دومین تصادف مرد دیگری آسیب دید اما با انحراف ماشین به سوی درب یک فروشگاه نابود شد. در نهایت این خانم تصمیم گرفت با مدیر فروشگاه که درب شیشه ای آن را شکست ازدواج کند. اما درست قبل از یک روز کلیسایی که می خواستند در آن ازدواج کنند آتش گرفت.

 

این یک جنبه ماجرای شانس بود. اما می خواهیم بدانیم چگونه شانس خود را افزایش دهیم؟ آیا شما می توانید این شانس بد را تغییر دهید؟ بدون شک بله می توانید. شانس امری خارق العاده و یا دست نیافتنی نیست. خودتان هستید که می توانید شانس خوبی خلق کنید این کار از طریق رفتار و افکارتان امکان پذیر است. طبق تحقیقات انجام شده ۸۰ درصد افراد بد شانس توانستند تا ۴۰ درصد شانس خود را بهبود ببخشند.

 

بزرگ شمردن فرصت ها

 

تصور کنید در طول روز بی کار در خانه نشسته باشید. چه چیز خوشحال کننده ای ممکن است برای شما اتفاق افتد؟ افراد خوش شانس فرصت ها را در درون خود خلق کرده و موفقیت خود را پیش رو در افق ها می نگرند. افراد خوش شانس طبق فرصت های به دست آمده رفتار خواهند کرد. اما می دانستید این افراد از تجربه هر کار جدیدی باز نمی ایستند؟ برعکس انسان های خوش شانس افرادی که بد شانس هستند منتظر می مانند نتیجه کارهای آدم های خوش شانس را بینند تا شاید آن ها هم دست به کاری بزنند. زیاد منتظر نباشید، تجربه جدید را جستجو کنید.

 

به حدس خود گوش کرده و اعتماد کنید.

 

اعتماد شما به حس درونی تان یا به تصمیمی که می گیرید کار فوق العاده ای است. صدایی درون شما وجود دارد که شما را از کاری باز می دارد. گاهی هم به سمت کاری هدایت تان خواهد کرد. بدون شک صدای درون تان خوش شانسی و خوشبختی را برای تان به ارمغان می آورد. ۹۰ درصد از افراد موفق معتقدند، موفقیت و خوش شانسی آن ها الهام گرفته از حس درونی آن هاست. با وجود این که ۸۰ درصد از مردم هم گفته اند؛ گوش دادن به حدس درونی شان باعث تصمیم گیری درست آن ها شده، پس به صدای درونتان گوش دهید.


مطالب مرتبط:

خوش شانسی در کسب و کار

آیا موفقیت در زندگی شانسی است؟


شانس بد را به شانس خوب تبدیل کنید.

همه روزهای افراد خوش شانس راحت و بدون دردسر نیست. اما با سختی ها به شیوه متفاوتی برخورد می کنند. برخورد آن ها با دشواری ها به صورتی ست که می توانند سختی را به خوش شانسی تبدیل کنند. تمام بدشانسی ها نمی تواند مانع رسیدن آن ها به خوشبختی شود. روانشناس معروفی از شخصی پرسید، فکر می کنید حادثه ای که برای پای شما رخ داد از بدشانسی شما باشد یا خیر!!! آن مرد پاسخ داد خیر این حادثه باعث خوشبختی من بود. در بیمارستان با پرستاری آشنا شدم و با او ازدواج کردم اینک ۲۰ سال از ازدواج من می گذرد و من مرد خوشبختی هستم.

با تبدیل اتفاقات و حوادث ناخوشایند به فرصت، می توانید تا حدی خوش شانس بودن را برای خود به ارمغان آورید.

[تعداد: 13   میانگین:  3.7/5]
Avatar

ناهید عساکره

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar