چگونه در شغل آزاد از خدمات گوگل استفاده کنیم؟!

 

 خدمات گوگل

خدمات گوگل برای مشاغل آزاد چیست ؟

گوگل خدمات متنوع و بسیاری برای صاحبان کسب و کار آزاد دارد که می توانند به شما کمک کنند.
صاحبات کسب و کار آزاد از طریق اینترنت می توانند فرصت های کاری زیادی به دست آورند.

اینک چند نمونه از این خدمات را برای شما بازگو می کنیم. با ما همراه باشید.


۱. جیمیل گوگل
بدون شک هر فردی که کسب و کار خاص با آزاد را شروع می کند به یک جیمیل نیاز دارد. این خدمات کاملاً رایگان اند. می توانید از طریق جیمیل تمام پیام های کاری با همکاران و مشتریان خود را رد و بدل کنید جیمیل برای بازاریابی، گرفتن سفارشات یا در ارسال آنها می تواند نقش مهمی داشته باشد.
۲. اسناد گوگل
خدمات اسناد گوگل چیست؟ بدون شک هر فردی که در کسب و کار آزاد  یا خاص است به این سرویس نیازمند است. این خدمات گوگل فعالیت ها شامل، فایل های متنی، جدول های اکسل، یا فعالیت به نمایش گذاشتن محصول را برای شرکت دارد و یک مورد زیباتر این است که می توانید به کارمندان گروه خود اجازه دهید  به این اطلاعات و خدمات از کارهای دیگر را اضافه کنند. همینطور می توانید با ایجاد فرم برای مشتریان خود برای درخواست محصول یا نظر سنجی برای محصولات استفاده کنید.
با این کار مشتری شما با یک درخواست برای شما می تواند درخواست محصول را از شما داشته باشد.
۳.خدمات بلاگر از گوگل برای راه اندازی وبلاگ

بهترین کار برای صاحبان کسب و کار آزاد ساختن وبلاگ است. تا هم خود و هم محصولات را به دیگران بشناسانند.
در به نمایش گذاشتن محصولات خود در وبلاگ تردید نکنید؛ همینطور می توانید یک کنفرانس برگزار کنید و با تنظیم آن را برای شرکت استفاده کنید و آن را به عنوان آموزش به مشتریان ارائه دهید.

۴. تقویم گوگل

خدمات تقویم گوگل به شما کمک می کند تمام قرار های خود را ثبت کنید. با استفاده از این سرویس می توانید قرارهای کاری و حوادث خاص را ثبت کنید. این خدمات کاملاً مجانی هستند. تنها کاری که باید بکنید این است که تمام قرارهای خود را ثبت کرده و زنگ هشدار را تنظیم کنید. هشدارها هم از طریق جیمیل و هم از طریق پیامک برای شما ارسال می شود.

۵. گوگل پلاس

گوگل پلاس یک شبکه اجتماعی است که در اواخر سال ۲۰۱۱ راه اندازی شد اینک درباره استفاده از این شبکه اجتماعی برای کسب و کار شما توضیح می دهیم.
شما با ساختن حساب کاربری در گوگل پلاس می توانید به این شبکه اجتماعی وارد شوید؛ پس از ورود تنظیمات پروفایل را تکمیل کنید. از طریق گوگل پلاس می توانید فعالیت خود را شروع کنید. می توانید با گروه خود در ارتباط باشید و همینطور می توانید با ضبط ویدئو آن ها را در اختیار مشتریان قرار دهید.

با مشتریان  خود نیز می توانید از طریق (hangout) گفتگوی ویدئویی ارتباط برقرار کنید.

۶. خدمات گوگل پیکاسا

از طریق گوگل پیکاسا می توانید عکس محصولات خود را برای معرفی به دیگران به نمایش بگذارید با ساختن حساب و ورود به این برنامه می توانید از این خدمات استفاده کنید.

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

1
دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar
1 نویسندگان دیدگاه
قیمت زنده طلا
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
قیمت زنده طلا
مهمان
قیمت زنده طلا

بسیار عالی بود تکرار خدمات بی نظیر گوگل