چگونه محبوبیت کسب وکار خود را توسعه دهیم؟

محبوبیت کسب وکار می تواند با انجام برخی اقدامات، پدید آمده و یا به کلی از بین برود. در این پست می خواهیم ۱۰ ایده را به شما معرفی کنیم که باعث می شوند مردم درباره ی کسب وکارتان صحبت کنند که در نتیجه کسب وکار تان محبوبیت بیش تری کسب خواهد کرد.

 

چگونه محبوبیت کسب وکار خود را توسعه دهیم؟

 

محبوبیت کسب وکار

۱- مردم پیام شما را به اشتراک خواهند گذاشت اگر به سمت خدمات و محصولات شما پخته شود. وقتی می بینید که کسی در ملأعام از کامپیوتر استفاده می کند، لوگو برای همه قابل دیدن خواهد بود. تا سال ۲۰۱۶ شرکت اپل، عادت داشت لوگوی اپل را در مک بوک Pro منور سازد.

۲- مردم پیام شما را به اشتراک خواهند گذاشت اگر به شما اهمیت دهند. زیرا آنها می دانند که به اشتراک گذاری پیام تان، به شما کمک خواهند کرد.

۳- مردم پیام شما را به اشتراک خواهند گذاشت اگر پیاv باعث شود که آنها باهوش تر به نظر برسند! به همین دلیل است که شبکه های اجتماعی با نقل قول های افراد مشهور جهان سرشار است.

۴- مردم پیام شما را به اشتراک خواهند گذاشت اگر از شما بخواهند که به آنها توجه کنید.

۵- مردم پیام شما را به اشتراک خواهند گذاشت اگر پیام باعث شود آنها نسبت به دوستان شان بخشنده تر به نظر برسند!

۶- مردم پیام شما را به اشتراک خواهند گذاشت اگر پیام باعث شود آنها آگاه تر، متخصص تر و حرفه ای تر به نظر برسند!

۷- مردم پیام شما را به اشتراک خواهند گذاشت اگر خیلی خوب و قابل توجه” باشد. مشتریانِ راضی به دوستان شان خواهند گفت که چه خدمات و سرویس خوبی دریافت کرده اند.

۸- مردم پیام شما را به اشتراک خواهند گذاشت اگر بخشی از جامعه ی شما باشند و از دیگران بخواهند تا به آنها ملحق شوند.

۹- مردم پیام شما را به اشتراک خواهند گذاشت اگر پیام تان، به آنها بگوید که به اندازه ی کافی شجاع نیستند تا برای خودشان کاری کنند.

۱۰- مردم پیام شما را به اشتراک خواهند گذاشت اگر باور داشته باشند که ارزش زیادی دارد و دوستان شان باید از آن مطلع شوند.

شما باید بتوانید حداقل سه مورد ایده ی خوب در این لیست بیابید تا به انگیزه ی مردم کمک کنید که بیش تر درباره ی شما و کسب وکارتان صحبت کنند.

 

 

[تعداد: ۶    میانگین: ۴/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar