چگونه نامی قدرتمند در شبکه های اجتماعی بسازیم؟

cstland-Evolution-Social-Media
چگونه نامی قدرتمند در شبکه های اجتماعی بسازیم؟

 

در شبکه های اجتماعی چطور قدرت بگیریم؟

امروزه هزاران نفر از تمام نقاط جهان در شبکه های اجتماعی حضور دارند و کسانی نیز هستند که انواع تبلیغات را از طریق شبکه های اجتماعی انتشار می دهند تا بلکه بازدید آنها بالا برود. بدین ترتیب مردم هم نظرات و سؤالات خود را مطرح می کنند.
چیزی در درون ما وجود دارد که به ما می گوید می توانید در شبکه های اجتماعی به شهرت برسید. این راه برای نشر افکار و ایده های ماست و یا شاید این کار برای ترویج محصولات برای فروش بیشتر باشد! هدف شما هر چه که باشد شما بخاطر آن در انواع شبکه های اجتماعی حضور دارید. شما قادر هستید به راحتی نام قوی را برای شرکت خود در شبکه های اجتماعی بسازید. اینک ۵ راه را برای شما جهت ساخت نامی پرقدرت توضیح می دهیم.

  • در برقراری ارتباط با دیگران حرفه ای باشید

اگر نمی دانید چگونه برای رسیدن به ایده های خود باید جلب توجه کنید پس شما توانایی برقراری ارتباط با دیگران را هم یاد ندارید! شاید همه در آغاز با این مشکل روبه رو شوند اما قواعدی وجود دارد که می تواند در این کار با شما کمک کند از جمله این قواعد:
۱- وقتی می خواهید مطلبی را بنویسید و انتشار دهید باید خوب فکر کنید و کاملاً جدی باشید. این امر را به شوخی نگیرید! افراد زیادی وجود دارند که مطالب شما را جمع آوری می کنند؛ می خوانند و درباره آنها بحث می کنند تا ببینند شما تا چه اندازه ای حرفه ای هستید. اگر متوجه شوند شما در کار خود حرفه ای نیستید؛ شما را رها خواهند کرد.
۲- به نظر من متنی که می نویسید سطح مهارت شما را بیان می کند. با خواندن مطلب شما اگر اشتباهاتی را ببینیم متوجه می شویم که شما در این زمینه مهارتی ندارید! پس از اشتباهات دستوری و املایی خودداری کنید.
۳- برای رساندن مفهوم بیشتر از تصاویر استفاده کنید. خصوصاً اگر درباره محصولات و یا خدمات خاصی صحبت می کنید.
۴- از ویدئو های مربوط به کارتان استفاده کنید. تأثیر آن از تصاویر بیشتر است.
۵- در شبکه های اجتماعی با همه ی افراد با احترام رفتار کنید و هیج یک از دنبال کنندگان خود را ناراحت نکنید.
۶- اگر مردم از شما سؤالی بپرسند و شما هم سریع به آن ها پاسخ دهید اینگونه فکر می کنند که برای شما مهم هستند. این کار، آنها را به مصرف بیشتر محصولات تان تشویق می کند.
۷- از انتقاد مردم ناراحت نشوید و با آنها بحث نکنید! با آرامش کامل به آن ها پاسخ دهید.

  • مغرور و لج باز نباشید

مردم دوست دارند در جریان زندگی شما و آنچه شرکت تان تولید می کند باشند. اما اگر بخواهید هر روز درباره ی زندگی تان مطالبی را نشر دهید این یک غرور محسوب می شود.

  • کمپین های تبلیغاتی تشکیل دهید

اگر می خواهید به سرعت معروف شوید؛ به عبارتی دیگر؛ اگر می خواهید با کوتاه ترین راه مشهور شوید ماهانه هزینه ای برای تبلیغات اختصاص دهید تا در شبکه های اجتماعی تبلیغات خود را منتشر کنید. البته برای این منظور، می توانید از خدمات بخش مشاوره ی پدیده فکر مهتر بهره ببرید.

  • تعامل با دیگران

همیشه منتظر نباشید تعداد زیادی از طرفداران تان به دنبال شما باشند. بسیاری از کاربران در شبکه اجتماعی هستند که فقط به ارتباط با دیگران می پردازند.

  • مدیریت هوشمندانه دوستان

در شبکه های اجتماعی بطور وحشیانه پیام های دوستی زیادی را برای کاربران ارسال نکنید؛ زیرا خود را در خطر ممنوعیت توسط سیستم (بلاک) قرار می دهید و اینگونه دیگران فکر می کنند که این پیام ها بیهوده بوده و بدان بی توجهی می کنند.

[تعداد: ۸    میانگین: ۴.۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar