کارآفرینان موفق چگونه می توانند میلیونر شوند؟

کارآفرینان موفق و میلیونر احتمالاً عادت ها، برنامه ها و یا تجربه هایی دارند که منو شما نداریم!

رازهایی هست که با آنها، کارآفرینان موفق می توانند میلیونر شوند. همه ی این رازهایی که در این پست به اشتراک می گذاریم باعث شده که بهترین کارآفرینان جهان میلیونر شوند.

 

کارآفرینان موفق چگونه می توانند میلیونر شوند؟

کارآفرینان موفق

 

چگونه کاری کنیم که همه ی ملاقات ها و قرارها به فروش بینجامد؟

به گفته ی Entrepreneur چندین نفر از کارآفرینان به شدت موفق و همینطور اعضای The Oracles رازهایی را در رابطه با بدست آوردن میلیون ها دلار پول از طریق فروش و مذاکره ها در میان گذاشته اند که رعایت این نکات، می تواند شما را از سال ها وقت هدر دادن دور کند.

 

۱- یک پایه ی قوی بسازید

با افزایش سرمایه، به دنبال اندرزهایی از سرمایه گذاران باشید. خیلی هوشمندانه است اگر از بی اعتنایی پرهیز کرده و یاد بگیرید که چطور باید بهبود یابید. اهداف شرکت خود را عملی سازید. این اتفاقات برای ما، از اولین جلسه به مدت ۳ سال به طول انجامید.

-Melanie Perkins بنیانگذار و مدیرعامل Canva

۲- از همدلی های تاکتیکی استفاده کنید

وقتی مخاطرات بالاست، یعنی برای همه همینطور است. با ماندن روی مسائلی که برای شما حائز اهمیت هستند، منطقی بمانید. هر کسی انگیزه های متفاوتی خواهد داشت، سعی کنید از همه ی آنها آگاه شوید. با همه ی افراد منصفانه برخورد کنید. نگرانی ها و مشکلات خود را صادقانه طرح ریزی کنید و همین انتظار را از سایرین داشته باشید.

-Tim Draper شریک سرمایه گذار DFJ

 

۳- باید موردپسند واقع شوید

یک مشاور مالی قبلاً یکبار به من گفت: “بسیاری از قراردادها در زمین گلف تکمیل می شوند!”

مردم با کسانی تجارت می کنند که از آنها خوششان بیاید. پس باید دوست داشتنی باشید. اما چگونه؟

۱- مطالعه تخصصی درباره ی شخصیت ها: آیا درونگرا هستند یا برونگرا؟ چه چیزی به آنها انگیزه می دهد؟ دستاوردهای مالی چه تاثیری دارند؟ نظرشان درباره آزادی چیست؟ موقعیت شان چگونه است؟

۲- زمین خود را تنظیم کنید: اگر قرار باشد در چین قرارداد ببندم، بهتر است به زبانی صحبت کنم که آنها بفهمند.

۳- افراد مشابه همدیگر را جذب می کنند. هرچه شخصیت خود را بیش تر مشابه آنها کنید آنها بیش تر جذب شما می شوند.

-Tai Lopez سرمایه گذار و مشاور کسب وکارهای مولتی میلیون دلاری

 

۴- به کسی که آنطرف میز نشسته کمک کنید، موفق شود

در مذاکرات، دستاوردهای شخصی و حرفه ایِ مذاکره کننده ی خود را بشناسید و همه ی تلاش خود را بکار بگیرید تا به او کمک کنید که به فرای آنها برسد. اگر یک ارتقای شغلی ست، شاید یافتن یک شغل جدید است شاید هم به دنبال یک معرفی کردنِ شماست، درهرحال به او کمک کنید تا این اتفاق بیفتد. شخصی که در مقابل میز شما نشسته سعی می کند امنیت تیم خود را مهیا کند پس برای رسیدن به این هدف به او کمک کنید زیرا در مقطعی از حرفه ی خودشان، شاید از اتخاذ تصمیماتی بترسند. این وظیفه ی شماست کاری کنید که حالِ او خوب به نظر برسد.

-Maury Rogow مدیرعامل Rip Media Group

 

۵- یاد بگیرید چطور بفروشید؛ قبل از اینکه خیلی دیر شود

یاد بگیرید که چطور “همین حالا” بفروشید. در یک سال توانستم ۲.۷ میلیون دلار بفروشم، پس از اینکه دقیق تکنیک های فروش را یاد گرفتم. این چیزهایی که یاد گرفتم احتمالا به ارزش از دست دادن ۲۰ میلیون دلار تا سی سالگی ام بود. اینکه فروش را دوست نداشته باشید و شاید شما را هم ناراحت کند خیلی بد است. در هر حال باید یاد بگیرید. فروش و تواناییِ آن، خیلی مفید است.

اگر لازم است یک مربی برای فروش فراهم کنید تا به شما یاد دهد. گوشی تلفن را بردارید و به تمرین تکنیک ها شروع کنید. بخاطر بسپارید که شما قرار است مشکلات مشتریان را حل کرده و اقدام کنید. پس در ابتدا، همین احساس خود را نسبت به فروش بهتر کنید. تا زمانیکه خودتان از کاری که انجام می دهید لذت نبرید، به دیگری منتقل نخواهد شد!

همه ی اینها در نهایت به شما کمک می کند تا میلیون پول ها کسب کنید.

-James Swanwick کارآفرین، نویسنده و مدیرعامل Swanwick Sleep

 

۶- شرایط بُرد-بُرد-بُرد را در هر موقعیتی بسازید

من با دو نوع نتیجه ی از پیش تعیین شده، وارد هر معامله ای می شوم. ۱- از احترام به شرایط و قوانین آن، تحت هیچ شرایطی، خارج نخواهم شد. ۲- باید بدانم که چطور شرایط بُرد؛ بُرد را برای هر کسی که در این معامله جای دارد اجرا کنم. بسیاری از معاملات تخریب می شوند چون کسی از آنها، به آنچه که می خواسته نرسیده است.

-Com Mirza مدیرعامل Mirza Holding

 

[تعداد: ۴    میانگین: ۴.۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar