کارهای اشتباه در شبکه های اجتماعی چه چیزهایی هستند؟

کارهای اشتباه در شبکه های اجتماعی چه چیزهایی هستند؟

 

کارهای اشتباه در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی با وجود این که منفعت هایی برای کسب و کار ما دارند ضررهایی را برای زندگی مردم به همراه خواهند داشت. برخی سعی می کنند مسئولیت اشتباهات خود را به شبکه های اجتماعی تحمیل کنند، اما شبکه های اجتماعی کسی را مجبور نمی کند در یک ساعت ۲۰ عکس را انتشار دهد که یا مربوط به خود نیست یا تاثیرات منفی را روی خود و دیگران دارد! مردم با به اشتراک گذاشتن انواع تصاویر در دنیای مجازی شخصیت خود را منعکس می کنند. از اشتباهات متفاوت در شبکه های اجتماعی جلوگیری کنید تا زندگی آرامی داشته باشید. در ادامه با برخی از اشتباهاتی که مردم در شبکه های اجتماعی مرتکب می شوند آشنا خواهیم شد. قطعا نمونه های بارز آنها را خودتان هم می شناسید. می توانید نظرات خود را در این خصوص و اگر ایده ای دارید با ما در میان بگذارید.

 

انتشار بدون اجازه تصاویر مردم

ممکن است روزهای خوبی را در گذشته با دوستان خود گذرانده باشد یا با بهترین دوست خود به گردش رفته اید، حالا یک عکس قدیمی و زیبا از آن دوران یافته اید و تصمیم دارید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. اما این به معنای انتشار عکس مورد نظر بدون اجازه دوست شما یا کسانی که در عکس حضور دارند نیست. این یک واقعیت است ممکن که شما به انتشار عکس علاقه مند باشید اما دوستان تان علاقه ای به این کار نداشته باشند. شاید فکر کنید کار درستی انجام داده اید اما تخلف بزرگی مرتکب شده اید.

 

تخلیه خشم در شبکه های اجتماعی، انتشار سریع مطالب

کارهای اشتباه در شبکه های اجتماعی بسیار متنوع اند. یکی از دیگر از آنها چنین است که اگر احساس ناراحتی دارید و با کسی دعوای بدی داشتید وارد شبکه های اجتماعی نشوید. با گذاشتن کامنت های تمسخر آمیز برای دیگران خشم خود را تخلیه نکنید! با این کار نه تنها باعث بی احترامی به دیگران می شوید بلکه تاثیرات منفی آن را به سمت خود شما خواهد بود. اگر یک تصویر یا ویدئویی را مشاهده کردید که دوست نداشتید لزومی ندارد نظر خود را ارائه دهید، از برنامه مورد نظر خارج شوید. ممکن است با شرکت در یک جلسه یا جشن، اشتیاق فراوانی داشته باشید تصاویر خود را انتشار دهید، اما قبل از انتشار تصاویر خود به احساسات دوستان تان که به این مجلس دعوت نشده اند فکر کنید. از گرفتن تصاویر خود با حرکات بچه گانه خودداری کنید این کار باعث می شود دیگران کامنت هایی را برای شما قرار دهند که روی زندگی یا کار شما تاثیرات منفی داشته باشد. اگر هنوز کاری را نیافته باشید و بیکار هستید فکر می کنید مدیر آینده شما با دیدن تصاویرتان چه تصوری از این عکس ها در ذهن خود خواهد داشت؟ در عصر تکنولوژی شرکت ها قبل از استخدام هر نوع کارمند به سراغ پروفایل های او می روند تا درباره زندگی این شخص تحقیقاتی را انجام دهند. پس هر آن چه که انتشار می دهید در زندگی و کار آینده شما تاثیرات فراوانی دارد.

دروغ گفتن در شبکه های اجتماعی

دروغ گفتن در شبکه های اجتماعی یک مشکل بزرگ است. و به معنای کم ارزش کردن خودمان به شمار می رود. کشف کردن افراد دروغگو در شبکه های اجتماعی کار سختی ست! زیرا هر فردی با استفاده از تصاویر دیگران خود را جای شخص دیگری جای می زند، و یا از دیگران سوء استفاده کرده یا با احساسات آن ها بازی می کند. به یاد داشته باشید که دروغ گفتن در شبکه های اجتماعی مانند واقعیت نیست و دیر یا زود دست شما رو خواهد شد. برخی هم با گذاشتن تصاویر محصولات متفاوت در پروفایل های خود و گرفتن پول، مردم را فریب می دهند. پس تا از اعتبار فروشگاه های اینترنتی اطمینان حاصل نکرده اید پولی پرداخت نکنید.

[تعداد: ۸    میانگین: ۴.۶/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar