• اسفند ۹, ۱۳۹۸

کارکنان آینده چه ویژگی هایی دارند؟

کارکنان آینده چه ویژگی هایی دارند

ویژگی های کارکنان آینده

بدون شک کارکنان آینده با کارمندان این عصر تفاوت چشم گیری خواهند داشت. در واقع سرعت انتقال تکنولوژی و تاثیر آن روی کارکنان از گذشته تا به حال در حال رشد است. و هر روز بیش تر در حال توسعه می باشد. برای همین باید به ضرورت آموزش برخی مهارت ها اهمیت دهید. در این مقاله ویژگی های کارمندان آینده را برای شما توضیح می دهیم. با پدیده فکر مهتر همراه باشید.

محیط کاری انعطاف پذیری داشته و کار سفارشی مخصوص به خود را دارند

کارکنان مستلزم حضور در شرکت برای کار حضوری نیستند. اما تمام زمان خود را صرف کار خود خواهند کرد. این افراد دفتر مخصوصی در خانه دارند. زمان معینی را در دفتر گذرانده تا به بررسی کسب و کار خود بپردازند. دادن دلایلی برای استقلال به کارکنان می تواند بهره وری آن ها را افزایش دهد. به گونه ای که توانایی کار کردن کارمندان در هر ساعت از روز امکان پذیر می شود. دیگر ایده ای به نام “تعیین کردن کار هر کارمند” برای کار کارکنان در طولانی مدت روی یک پروژه منقرض شده است. و در آینده ای نزدیک کارمندان قادر خواهند بود تمام مسیرهای کار خود را تشخص دهند.

مطلب پیشنهادی برای مطالعه:

فواید دور کاری کارمندان چیست؟

اطلاعات خود را با همکاران به اشتراک گذاشته و راه های جدیدی برای ارتباط می یابند

عبارت ” دانستن، به معنای قدرت است” داشتن کارمندانی با اطلاعات بالا مانند یک گنج ارزشمند می باشد. همکاری کارکنان با یکدیگر و به اشتراک گذاشتن هر نوع اطلاعات باعث می شود کسی از بیرون مانند؛ رقیب شرکت نتواند ایده های شما را به سرقت ببرد. مشارکت همه کارمندان به عنوان یک توانایی بزرگ شناخته شده است. کارکنانی که ایده های خود را با دیگران در میان می گذارد و در شبکه های اجتماعی با دیگران مشورت می کند به عنوان یک فرد موفق در کسب و کار خود شناخته می شوند. این افراد در آینده کارآفرینان موفقی خواهند شد. ایمیل دیگر مانند گذشته به عنوان راهی برای ارتباط مناسب بین همکاران کاربرد ندارد. با پیشرفت تکنولوژی شبکه های اجتماعی که به طور تصویری به وفور یافت می شوند کار همه شرکت ها را راحت کرده اند. کارمندان آینده راه های ارتباطی را به خوبی میشناسند.

می توانند رهبری قدرتمند باشند، فقط به دانسته های خود اکتفا نمی کند

در جهان کسب و کار و تجارت افراد کمی وجود دارند، که در آینده به رهبری قدرتمند تبدیل شوند. اما کارکنان آینده با استفاده از توانایی خود و تکنولوژی می توانند رهبران شرکت های خود باشند. این راه از طریق تبادل اطلاعات و ایده ها بین مدیران صورت می گیرد. رهبران آینده می توانند شبکه های قدرتمند تبلیغاتی تاسیس کنند و کسب و کار مردم را ترویج دهند. داشتن گوشی های هوشمند کار هر کارمند را راحت کرده و بیشتر کارکنان از طریق موبایل خود وارد اینترنت می شوند. با داشتن گوشی به روش های ساده ای ایده های خود را به دیگر همکاران خود انتقال دهید. بدون این که در حضور آن ها حاضر باشید. شرکت هایی که برنامه های آموزشی را برای کارکنان طراحی می کنند، دوره های آموزشی مخصوصی را برای کارکنان ارائه می دهند. تمام کارکنان آینده برای به روز بودن کسب و کار در این دوره ها شرکت می کنند. تا مهارت های خود را افزایش دهند. از طریق هر شبکه یا ابزار آموزش ها را دریافت کرده و برای دیگران انتقال می دهند.
مطلب پیشنهادی برای مطالعه:

کارمند نمونه و قابل احترام چه ویژگی هایی دارد؟

[تعداد: ۷    میانگین: ۳.۴/۵]
Avatar

ناهید عساکره

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar