کسب و کار خانم های شاغل شامل چه نکاتی است ؟

کسب و کار خانم های شاغل

کسب و کار خانم های شاغل

خانم هایی که در اداره ها مشغول به کارند، نقش برجسته ای در  انواع زمینه های مدیریت دارند، خانم ها می توانند در پیشرفت انواع کسب و کار ها نقش های برجسته ای داشته باشند، همینطور قادرند در زمینه های مدیریت محصول، توسعه کسب و کار، مدیریت منابع انسانی، امور مالی و فروش، مشاوران و مبارزان موفقی باشند.

در اینجا ۷ نکته برای کمک به خانم های شاغل را برای شما در نظر گرفتیم. با پدیده فکر مهتر همراه باشید.


۱- کاری را انجام دهید که دیگران دوست ندارند!

کاری که همیشه در حال مسابقه دادن با همدیگر باشید همیشه جذاب نخواهد بود، بلکه نوع کاری که انجام می دهید شما را از دیگران متمایز می کند، و مقام شما را مهم نشان می دهد حتی اگر یکی از اعضای تیم شرکت باشید که سعی می کند موقعیت شرکت را تغییر دهد.

۲- حل مشکلات

مشکل هر چه باشد، سعی کنید راه حل های جدیدی برای آن پیدا کنید، و از افراد مناسب برای ابن کار کمک بگیرید، تا نتایج خوبی به دست بیاورید، سعی کنید قبل از اینکه خبر به گوش دیگر همکارانتان برسد آن را حل کنید، این راه بهترین زمان برای تصمیم گیری است که بتوانید از مهارت های ذهنی خود برای حل آن ها کمک بگیرید، این گونه شما یک ثروت واقعی به شمار می روید.

۳- تجربه خود را در اختیار همه قرار دهید

وقت های اضافی خود را برای کمک به موسسه های خیریه صرف کنید، این موسسه ها می توانند نقش مهمی در تفکر شما ایجاد کنند. فکر نکنید این کمک ها بودجه کمی ست، در این موسسه ها می توانید انواع افراد با مهارت و مبدع را بیابید که ممکن است در آینده مشتری شرکت شما باشند، و شاید هم همکار یا شریک شرکت شما شوند.

۴- ایجاد تفکر خلاق “با خلاقیت فکر کنید” نه عادی

با خلاقیت فکر کنید تا باعث فروش بیشتر شرکت خود باشید. حتی اگر شما مدیر فروش شرکت نباشید، تا وقتی که این قدرت را دارید از آن استفاده کنید، مثلا برنامه ای طراحی کنید که باعث تمرکز بهتر تیم شما شود.

۵- رهبری را به دست بگیرید

به تحریک کارمندان و گروه خود بپردازید، تا باعث خلق کارهای جدید شوند، وضع فعلی و آرام شرکت را قبول نکنید، در شرکت دنبال راه حل های جدید برای خلق انواع مهارت ها باشید.

۶- با تیمی کار کنید که قابل اعتماد و برتر باشد

تیمی که در نبود شما اعتمادی به آن نباشد چه فایده ای برای شما دارد؟ به استخدام افرادی بیاندیشید که نه فقط بدانند چه کارهایی را انجام دهند بلکه خود از شما پاسخ و پرسش بخواهند.

۷- اولویت های اهداف خود را مشخص کنید

قرار های داخلی و خارجی را درک کنید، و منتظر این نباشید که یکی از کارمندان از شما بپرسد؛ که پروژه تا چه اندازه پیشرفت داشته است، همیشه پیشتاز باشید.


[تعداد: ۷    میانگین: ۴.۷/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar