کسب و کار رویایی شما چگونه فراهم می شود؟

کسب و کار رویایی

 

کسب و کار رویایی

می خواهید “کاری” را شروع کنید؟ شروع کردن یک کار دشوار نیست. اما چگونه می توان کسب و کار رویایی خود را ساخت؟

مهم این است که شما باید تصمیم بگیرید برای خود کسب و کاری را راه اندازی کنید که مفهوم خاصی را در زندگی تان تداعی کند. زیرا شما نیاز دارید احساسی را تجربه کنید که نشان بدهد زندگی تان هدفمند است. شما می خواهید چیزی فراتر از خودتان بسازید!

 

 

فکر می کنید چه احساسی دارد؟ چه احساسی دارد وقتی چیزی را که به دنبالش می گردید پیدا کنید؟

احساس دستیابی به هدف را تجربه کردید؟

پیدا کردن هدف، همیشه با جشن و نمایش باشکوه همراه نیست. گاهی هدف، ساده، آرام و ساکت در لحظه ای معمولی جاری می شود. این اتفاقی ست که برای Adrian Gradinaru رخ داد! وب سایت او جستجو، مقایسه و رزرو آنلاین قایق ها را فراهم می کند.

در اوایل تابستان، Adrian بعد از یک روز کاری سخت در حال قدم زدن در خیابان های نیویورک بود و به این می اندیشید که شغلش چگونه احساس هدف مندی را در او ایجاد کرده است. او آرامش درونی را تجربه می کرد که بسیار برایش جذاب بود. “بخاطر پول نیست. بخاطر سهام و سودش نیست. احساسی ست که وقتی کالا یا خدماتی را برای مردم فراهم می کنید که می دانید برایشان مفید و یا لذتبخش است ایجاد می شود!”

یکی دیگر از افراد موفق؛ این لحظه ای که موجب تغییر و تحولش شده را پشت یک تماس تلفنی تجربه کرده است!

این شخص Delphine Braas است. او می گوید: یکی از مشتری ها با ما تماس گرفت. او از مشتریانی بود که با ایشان آشنا نبودیم. تنها حرفی که به ما زد این بود: ما بهترین روز زندگی مان را تجربه کردیم!  بنابراین، ما کسب و کاری را راه اندازی کردیم که بهترین روز مردم را برایشان فراهم کند.

 


 

امروز، شاید نیاز مالی، احتیاجات فردی و … به ایجاد یک کسب و کار و یا شرکت در کاری که شاید با رضایت خاطرمان همراه نباشد موجب شود. اما همواره باید بخاطر داشته باشیم که در قلب این اتفاق؛ انرژی گسترده ای قرار گرفته است.

با ارائه ی خدمات و یا فروش محصول، شما وارد بخشی از زندگی مردم می شوید که می تواند خاطرات و اتفاقات خوشایندی را برایشان به ارمغان آورد. اینگونه، دیگر موفقیت شما تضمین خواهد بود.

[تعداد: ۳    میانگین: ۳/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

2
دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar
2 نویسندگان دیدگاه
سحر اعتباریشرکت برنامه نویسی موبایل
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
شرکت برنامه نویسی موبایل
مهمان
شرکت برنامه نویسی موبایل

ما هم کسب و کار خودمونو شروع کردیم امیدواریم با مقالات جالب شما موفقیت امیز باشه