• فروردین ۱۶, ۱۳۹۹

کشف شخصیت از رفتارشناسی چگونه ممکن است؟

کشف شخصیت از رفتارشناسی

 

کشف شخصیت از رفتارشناسی یکی دیگر از راه های شناخت دیگران است. به محض این که فردی را برای اولین بار می بینید نوعی برداشت های اولیه از زندگی و شخصت او می کنید تا به حال از خود پرسیده اید چگونه این اتفاقات برای تان می افتد؟

کشف شخصیت از رفتارشناسی

تمام افرادی که توجه شما را جلب می کنند می توانند مثالی باشند برای کشف شخصیت آن ها. در واقع تمام بر داشت هایی که از طرف افراد متفاوت و در مقابله با افراد احساس می کنیم، قدرت ارتباط ما را قوی خواهد کرد. کشف شخصیت از رفتارشناسی انگیزه خوب سخن گفتن را در کارآفرینان تقویت می کند.

دست خط

در یک تحقیقات علمی که از طرف یک شرکت انجام شده تعیین گردید روش هایی که افراد برای نوشتن استفاده می کنند رفتار او را مشخص می نماید. افرادی که دست خط ریزی دارند نصبت به افرادی که دست خط درشت تری دارند خجالتی ترند، در صورتی که افرادی که خط کشیده ای دارند به زندگی و هنر عشق می ورزند، افرادی که خط نامفهومی دارند عادت های غیر منظمی دارند. افرادی که فشار فراوانی روی کاغذ می آورند تلاش می کنند کارهای خود را به بهترین شکل انجام دهند، و صاحبان خط نرم حساس بوده و تمرکز کمی دارند.

رنگ ها

رنگ ها نمایان گر شخصیت خیلی از مردم هستند، افرادی که علاقه دارند از رنگ های مشکی استفاده کنند افراد حساسی بوده و توانایی بیشتری در نوآوری دارند. در صورتی که افرادی که از رنگ قرمز بهره می برند دارای روحیه ای شاد و آتشین بوده و عجله فراوانی برای انجام کارهای خود دارند. افرادی که رنگ سبز را دوست دارند، افراد با اخلاص و با محبتی هستند، رنگ سفید نیز نشانه نظم و با منطق بودن افراد است. دوست داران رنگ آبی افرادی حساس و آرامی هستند.

خوردن ناخن ها

در واقع این عادت تاثیر بدی روی افراد باقی می گذارد مردم با دیدن افرادی که در حال خوردن ناخن هایشان هستند شما را فردی با استرس می دانند. عادت هایی مانند کندن موی سر یا صورت نشانگر شخصیت غیر صبور و متقلب است. اما این افراد علاقه فراوانی برای تکامل و تحقق اهداف خود دارند و در انجام وظایف شان بسیار دقیق می باشند.

رنگ چشم ها

چشم ها مانند آینه ای ست که با انسان سخن می گوید، این فقط سخن شاعران و فلاسفه نیست، بلکه روانشناسان آن را بازگو می کنند. نگاه شما منعکس کننده آن چه به او فکر می کنید بوده و احساس تان نسبت به مخاطب را نمایان خواهد کرد. افرادی که رنگ چشمانشان آبی رنگ است خطر پذیر تر هستند هر چقد رنگ چشم تیره تر باشد افراد متعهد تر و دین دار تر هستند و در ارتباط بصری قوی تر، افرادی که از لحاظ بصری ارتباط خوبی ندارند قادر به تحکم در امور نیستند.

دست دادن

افرادی که با گرمی دست می دهند از خود تصور خوب و قابل اعتمادی در ذهن دیگران باقی می گذرانند. رفتار شناسی دست دادن باعث شناخت بهتر مردم می شود.این افراد از چالش ها و مشکلات دوری می کنند. اگر با گرمی دست می دهید به خودتان نیز اعتماد فراوانی دارید. کشف شخصیت از رفتارشناسی باعث تقویت مذاکرات کسب و کار می شود.

[تعداد: 5   میانگین:  2.4/5]
Avatar

ناهید عساکره

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar