کلمات موثر بازاریابی چگونه باعث افزایش فروش می شوند؟

کلمات موثر بازاریابی در موفقیت کسب وکارتان نقش زیادی دارند. اینکه کلمات درستی را در مقابل مردم انتخاب کنید طبیعتا بر افزایش فروش تان نیز تاثیر خواهد داشت.

 

کلمات موثر بازاریابی چگونه باعث افزایش فروش می شوند؟

 

کلمات موثر بازاریابی

کلمات موثر چه تاثیری در بازاریابی دارند؟  همه ما به این گفته واقف هستیم که کلمات و عبارات خاصی می توانند باعث موفقیت بازاریابی و افزایش فروش شوند. اما کدام کلمات و عبارات مصرف کنندگان را به رفتار صحیح، یا خرید تشویق می کنند؟ برای اطلاع از کلمات مفید و مضر در بازاریابی باید عبارت های ویژه ای را مورد استفاده قرار دهید.

 

مجموعه ای از پیام های ایمیل با عنوان “بازاریابی محصولات” را جمع آوری کنید و آن ها را در فایلی قرار نمایید و نام این فایل را “کلمات بازاریابی برای فروش محصولات” نام گذاری کرده سپس این کلمات را برای دسته بندی ایمیل ها یا نظرات مخاطب استفاده کنید.

 

کلماتی که باعث افزایش فروش می شوند

 

کاهش قیمت، تخفیف

این کلمه از کلماتی ست که تاثیر شگفت انگیزی روی مشتری دارد. بیشتر شرکت ها برای فروش بهتر محصولات خود از اصطلاح “کاهش قیمت” استفاده می کنند. شرکت ها می تواند با یک واژه ساده محصولات خود را به مشتری بفروشند. چه کسی از کاهش قیمت محصولات خوشحال می شود؟ اگر می توانید حدود ۵۰ درصد به مشتریان (خودتان) تخفیف بدهید به سرعت میانگین سود خود در فروش را خواهید دید و به بقیه مشتریان تخفیفات ویژه ای ارائه خواهید داد.

 

همین الان، جدید ترین محصولات

همین الان- این کلمه مناسب ترین کلمه برای تشویق دیگران برای خرید است و نوعی آرامش را در وجود مردم ایجاد می کند. گاهی ” همین الان” برای آگهی های دستوری به کار برده می شود. این آگهی ها برای تصمیم سریع مشتری به کار برده می شوند. آگهی های دستوری عبارتند از همین الان بخرید، همین الان بشتابید، همین الان ثبت نام کنید. مشتریان با شنیدن جمله های شما تصمیم می گیرند چیزی را بخرند یا خیر! این عبارات در پیام های ایمیل ها هم به کار می رود. کلمه هایی مانند “برای شما” یا “شما” مشتری را به فکر وا می دارد که شما به مشتریان خود فکر می کنید. یک عبارت ساده می تواند نتیجه زیبایی در ذهن مخاطب ایجاد کند.

 

یادآوری، راهنمایی کردن

مشتریان همیشه درگیر هستند، پس برای یادآوری بهتر و تمرکز برای آن ها ایمیل ارسال کنید. ممکن است دوست داشته باشید چیزی را به مشتری خود یادآوری کنید، یا از فروش محصولات خود به مشتریان مطمئن شوید پس یادآوری یکی از عبارات مهم است. راهنمایی کردن مشتری را بیاموزید. گاهی کمک به مشتریان یکی از عبارات ویژه فروش به شمار می رود به طور مثال، پیامی به ایمیل مشتری ارسال کنید و تمام راهنمایی های مورد استفاده محصولات را در ایمیل ذکر نمایید.

 

کلماتی که فروش شما را کاهش می دهند

تضمینی

شما دوست دارید مشتریان را تشویق کرده و به سرعت عملکردشان را ببینید. اما استفاده از کلمه های نامناسب برای فروش محصول مناسب نیست. هیچ چیزی در دنیا تضمینی نمی باشد. از این کلمه دوری کنید. می توانید از کلمه تضمینی برای محصولات یا خدمات استفاده کنید اما تضمین محصولات فقط برای مدت زمان معینی معتبر بوده و همیشگی نیست!

 

بدون مشکلات، ذخیره کنید

بدون شک این عبارت مثبت به نظر می آید، اما همراه این کلمه واژه “مشکلات” آمده است و این عبارت برای نام تجاری شما مناسب نیست. از کلمه ای هم چون “آسان” بهره ببرید. دو نوع اشاره در عبارت “ذخیره کنید” وجود دارد. اشاره اول این که افراد تازه کار از این عبارت استفاده می کنند و دوم این که، مردم احساس می کنند شما در حال جیغ زدن هستید تا محصولات خود را به فروش برسانید.

 

[تعداد: ۱۲    میانگین: ۳.۸/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar