• فروردین ۱۶, ۱۳۹۹

کلید واژه چگونه باعث رونق کسب و کار می شود؟

کلید واژه

کلید واژه

تحقیق درباره ی کلیدواژه یک جنبه ی بسیار ضروری برای تعیین استراتژی بازاریابی شرکت شماست و در بسیاری جهات مفید خواهد بود.
بسیاری از بازاریابان، بخاطر مزایای اصلی کلیدواژه ها باهم به بحث می پردازند اما دقیقا درک نمی کنند که این عامل تا چه اندازه ای می تواند برای کسب و کارشان مفید باشد!

ما امروز نکات بسیار مهمی را در این خصوص با شما عزیزان به اشتراک می گذاریم و خواهیم گفت که این کلیدواژه ها علاوه بر رونق کسب و کار چگونه مخاطبان هدف بیش تری را برای خدمات/محصولات فراهم می کنند.

– بهبود کلیدواژگان و کسب رنک بهتر

اگر می خواهید وبسایت بسیار موفقی را مدیریت کنید و جزو ۳ لینک اول در صفحه ی نتایج موتورهای جستجو شوید نیاز دارید که کمی درباره ی کلیدواژه ها دانش خود را افزایش دهید. چرا؟

کلیدواژه ها قابل شناسایی هستند و به تعریف کسب و کار شما کمک می کنند. همینطور نشان می دهند که چه نوع محتوایی را باید برای مخاطبان تان تهیه کنید. – حتی به این خاطر که عبارات کلیدی دقیقی را شامل می شود و دقیقاً نشان دهنده ی چیزی ست که کاربر به دنبال آن می گردد.-

این یک جنبه ی وسیع از بازاریابی محتوای موفق می باشد که در طول سالها به یک بخش جدانشدنی از مبحث سئو بدل شده است.

اگر وبسایت شما، محتوای آموزشی، جذاب و مفیدی دارد بازدیدکنندگان بیش تری را به خود جذب خواهد کرد و مهم تر از آن اینکه منجر به فروش بیش تر خواهد شد.

با کلیدواژه های صحیح در جای مناسب، فرصت دستیابی به رنک بهتر را برای وبسایت خود ایجاد می کنید و به همان نسبت حجم ترافیکی که به سوی وب سایت تان روانه می شود افزایش خواهد یافت. نتایج تحقیقات درباره ی کلیدواژه ها میزان محبوبیت واژگان کلیدی را که کسب و کار شما باید از آن استفاده کند، مشخص می کند. اگر درباره ی این که ابتدا، کدام قسمت از محتوای خود  را بهبود ببخشید نگرانید، می توانید به کلیدواژه ها توجه کنید تا به تصمیم گیری شما کمک کند.
نتایج تحقیق درباره ی کلیدواژه ها به شما داده هایی را می دهد که نشان می دهد دقیقاً چه تعدادی از مردم، عین همان عبارت را در موتور جستجو، جستجو کرده اند. و همین امر به تنهایی تعیین می کند که در بهبودی محتوای خود چه نکاتی را باید در نظر بگیرید.

کلید واژه– انتخاب کلیدواژه های صحیح باعث می شوند که در میان سایر رقبایتان برجسته شوید.

بسیاری از کسب و کارها، پتانسیل شان را در جذب مشتریان و افزایش فروش خود به رقیب هایشان می بازند و حتی از علت این اتفاق آگاه نیستند! چند سوالیکه در این خصوص، به گوش مان آشناست را می بینید:

۱- آیا خدمات/محصولات من به اندازه کافی خوب نیست؟

۲- آیا من به اشتباه وارد این حرفه شدم؟

۳- آیا وبسایت من در حال نابودی ست؟ و …

در برخی موارد، پاسخ این سوالات “مثبت” است. اما سوال دیگری وجود دارد که کسب و کار باید به آن توجه کند: – آیا کلیدواژه های درستی را استفاده می کنم؟!

یک باور اشتباه و رایج در مبحث سئو و کلیدواژه ها این است که گمان می کنند تمرکز همه ی این ابزار بر روی جذب ترافیک بیش تر برای وبسایت و افزایش بازدیدکننده است. اما خیر، اینطور نیست! در واقع، همه ی این مباحث ایجاد شده اند تا “نوع صحیح مخاطب” را برای شما فراهم آورند. با تحقیق درباره ی کلیدواژه ها شما خواهید دانست که مخاطبان هدف تان دقیقاً چه چیزی را در گوگل جستجو می کنند.

اشتباه دیگری که کسب و کارها مرتکب می شوند این است که بر روی کلیدواژه های کم ارزش که ارزش جستجوی کمتری نیز دارند سرمایه گذاری می کنند. این اشتباه بسیار ساده رخ می دهد زیرا آنها گمان می کنند که این کلیدواژه ها “سریع و راحت” یافت می شوند در نتیجه بهتر در دسترس قرار می گیرند! خیر. این دسته از واژگان ارزش جستجوی بسیار پائینی را از آنِ خود می کنند. بنابراین حجم ترافیک مناسبی نیز به سوی وبسایت دریافت نمی شود.

نتیجه

برای تحقیق درباره ی کلیدواژه های کسب و کار خود زمان صرف کنید. این اولین قدم برای ورود به مبحث سئو است که آشنایی با آن از اشتباهات سنگین و حتی جبران ناپذیر جلوگیری می کند. در این مسیر حرفه ای، به تخصص کارشناسان پدیده فکر مهتر اعتماد کنید!

 

[تعداد: 1   میانگین:  5/5]
Avatar

سحر اعتباری

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar