• فروردین ۱۴, ۱۳۹۹

کلید اصلی موفقیت برای کسب وکارها سازگاری است

کلید اصلی موفقیت از نظر خود شمایی که مقالات بسیاری را درباره موفقیت خوانده اید چیست؟

 

کلید اصلی موفقیت برای کسب وکارها سازگاری است

 

 

کلید اصلی موفقیت

 

Kimberly Eberl موسس و مدیرعامل شرکت Motion PR معتقد است که یک کسب وکار، یا باید سازگاری با تغییرات را یاد بگیرد! یا باید نابودیِ شرکت را پذیرا باشد. این شرکت که در شیکاگو واقع است تمرکزش را روی یک مرحله فراتر از نیازهای مشتری قرار داده است.

مدیرعامل این شرکت معتقد است که تغییر همیشه روی می دهد و انسان باید با آن سازگاری پیدا کند. در غیر اینصورت از همه چیز دور می ماند.

کلید اصلی هر چیزی که پیرامون خود می بینید، تکامل است. تکامل بشر و انسان ها، بزرگ ترین مثالی ست که می توان از تکامل نام برد. رشد تمدن ها با گذشت زمان حاصل شده اند. انسان، سازگارترین مخلوقی ست که در سیاره وجود دارد و می تواند با همه چیز مطابقت یابد. این یکی از جنبه های ذات ماست که به ما اجازه ی نوآوری، تنوع و تجربه می دهد. تنها چیزی که باید درباره ی سازگاری به خاطر بسپاریم این است که بدانیم، هر سازگاری هم خوب نیست!

 

مطلب پیشنهادی: چطور با تغییر خو بگیریم؟

 

گاهی اوقات، شرایط می تواند سخت تر از چیزی باشد که در ابتدا به نظر می رسد. البته این چیزِ مثبتی ست که انسان می تواند بر چالش ها غلبه کند. اما تواناییِ غالب آمدن بر مشکلات و سازگاری با تغییرات در طول زمان، تکامل و رشد فردی را می طلبد. برای هماهنگ شدن با دنیا در مقابل غریزه ی ذاتی خود قرار نگیرید! وقتی “سازگاری” مثبت باشد؛ یک محدوده ی معین وجود دارد که نباید تست شود!

 

مطلب پیشنهادی: تغییرات سریع! عادت بد را بشکن

 

یکی از جنبه هایی که سازگاری و تغییر اهمیت زیادی می یابد مبحث کسب وکار و تجارت است. از آنجاییکه تقریباً هر ماه تکنولوژی های جدید و نوآوری ها معرفی می شوند، شرکت ها باید با آنها سازگار شده و تکنیک های بهتر و ترکیب شده ای را بوجود آورند.

در واقع، اگر به هر یک از کارآفرینان و رهبران موفق گوش فرا دهیم می بینیم که می گویند کلید اصلی موفقیت در هر زمینه ای، -سیاسی و کسب وکار- سازگاری ست.

کسب وکارها باید با زمان و ترندها مطابقت یابند. اگر در انجام اینکار غفلت کنند، واقعاً به فراموشی سپرده می شوند که به شکست شرکت می انجامد. سازگاری، به همین میزان در بازاریابی و خرده فروشی نیز اهمیت دارد. همانطور که تکنولوژی پیشرفت می کند تکنیک های بازاریابی هم دچار تغییر می شوند.

از طرفی، امروز تبلیغات روی کاربران موبایل متمرکز شده و سعی دارد به طراحی اپلیکیشن ها و برنامه هایی بپردازد که برای آنها مفید و کاربردی باشد تا در استفاده از آنها، مشکلی برایشان پیش نیاید.

مطلب پیشنهادی: نقش اپلیکیشن ها در سال ۲۰۱۷

در این میان، برخی از کسب وکارها هم در سازگاری با تکنیک های مدرن دچار تردید می شوند و به همین دلیل است که دچار زیان شده و در نهایت با شکست مواجه می شوند.

 

مطلب پیشنهادی: نکاتی برای تعامل بهتر با کاربران در شبکه های اجتماعی

 

مردم نسبت به کسب وکارهایی که در پلت فرم ها (بخصوص رسانه های اجتماعی) به نیازهای شان توجه می کنند پاسخگوتر و منعکس ترند. زیرا همانطور که می دانید میلیون ها نفر در صفحاتی چون فیسبوک، تلگرام و اینستاگرام فعالیت دارند. پس بسیار واضح است به عنوان یک کسب وکار باید هرچه زودتر از مزایای این اپلیکیشن های محبوب که بطور رایگان هم در اختیارتان قرار گرفته اند برای رونق بخشیدن به شرکت تان استفاده کنید تا در نهایت به افزایش فروش دست یابید.

 

مطلب پیشنهادی: استراتژی های اینستاگرام برای بازاریابان خلاق

 

[تعداد: 8   میانگین:  4/5]
Avatar

سحر اعتباری

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar