کمپین من به چیتوز رای می‌دهم تا شهردار شود !

 

کمپین من به چیتوز رای میدهم تا شهردار شود

در آخرین ویدیوی Cheetos چستر، یوزپلنگ این برند نامزد شهرداری یک شهر کوچک به نام چستر در مونتانا می‌شود.
این فیلم کوتاه که توسط شرکت Goodby Silverstein & Partners ساخته شده، تمام ویژگی‌های کلیشه‌ای مورد نیاز برای ساختن یک آگهی سیاسی را دارد- صحنه‌های زیبا از یک مزرعه، خانواده‌هایی که با خوش‌حالی برای اتوبوس کمپین با برند چستر، دست تکان می‌دهند، و رای‌دهندگانی که از محل کارهای‌شان حمایت خود را نشان می‌دهند؛ مثلا از یک غذاخوری یا وانت.

در دفتر کمپین، چستر قول می‌دهد «سرسره را تعمیر کند و دستور بدهد آن‌را نارنجی کنند» و «خط عابر پیاده در خیابان Main درست کند» و آن را هم نارنجی کند.
چستر، در حالی که نوشته‌های برجسته‌ی «چیتوز رایگان» در ویدیو چشمک‌زنان نمایش داده می‌شود، می‌گوید:”من می‌دانم چستر به چه چیز نیاز دارد، چون خودم چستر هستم.»

این اولین بار نیست که برند Frito-Lay در آگهی‌های‌اش به مضحکه‌ی واقعیت می‌پردازد. اوایل امسال Sweetos دارچینی- شکری را با مجموعه‌ ویدیوهایی معرفی کرد که در آن‌ها به مسخره کردن استفاده‌ی بیش از حد صنعت تکنولوژی از زبان پرداخته بود.

چستر در یکی از این ویدیوها می‌گوید:«ما با نگاهی آینده‌نگر به طعم دارچینی- شکری دست پیدا کردیم و بی‌تردید خواهید گفت که امروز همان فردا است. این طعم جدیدترین چیزی است که تا به حال معرفی کرده‌ایم.»
در بخش دیگر این اقدام جالب، در زمانی که او برای به دست آوردن حق رای برای حزب نارنجی تلاش می‌کند فالوئرهای @ChesterCheetah در توییتر می‌بایست با هشتگ «#چستر درحمایت از چستر» از او در رقابت انتخاب شهردار حمایت ‌کنند.

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

دارای مدرک MBA و کارشناس امور بانکی

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar