کوکاکولا و هزینه های پرداختی اش به انگلیسی ها!

 

cocacola.freesugar

کوکاکولا بیش از ۵ سال است که از راه دور حدود ۱۰ میلیون پوند به توصیه امور بهداشتی دولت برای کشف ارتباط بین نوشیدنی ها با قند بالا و چاقی صرف کرده است.

با توجه به تحقیقات انجام شده در این زمان، به خاطر این نوشیدنی ها بیش از ۳۵۰ هزار پوند به ۲۷ دانشمند انگلیسی پرداخت شده که ۸ نفر از آنها را دولت در طرح غذای سالم معرفی کرده است.

فهمیدیم کسانی که این بودجه را دریافت کرده اند،شامل: Stuart Biddle(رئیس گروه بخش سلامت و چاقی سال ۲۰۱۰)، آقای Alan Boobis(مدیر بهداشت عمومی انگلیس)، آقای Ken Fox(کسی که توجه دولت را بر چاقی معطوف کرد)، آقای Carrie Ruxton(هیئت مدیر استاندارد مواد غذایی اسکاتلند)، Zoe Williams(کارمند بهداشت عمومی انگلیس) می باشند.

در وبسایت کوکاکولا از این هزینه ها به عنوان (هزینه های ضروری) یاد شده است. سایر سازمان هایی که توسط کوکاکولا حمایت شده اند، عبارتند از: بنیاد تغذیه بریتانیا که مبلغ ۲۲۴/۷۶۹ پوند از کوکاکولا، انجمن ملی چاقی ۶۷/۳۰۰ پوند، شرکت Uactive مبلغ ۸۰ هزار پوند و مرکز رسانه ای علوم مبلغ ۳۰ هزار پوند دریافت کرده اند.

کوکاکولا گفته است که این هزینه ها صرف شده است تا به مردم کمک نماید مقدار کالری مصرفی در نوشیدنی های خود را از طریق طرح و فرمول خود کم کنند. شرکت کوکاکولا اقدام به بازاریابی برای محصول عاری از قند خود، Coke Zero، به عنوان محصول قهرمان خود کرده است.

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

کارشناس ارشد مهندسی شیمی،که علاقه زیادی به زبان های خارجی دارم

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar