• اسفند ۹, ۱۳۹۸

کیت بازاریابی و ضرورت به کار گیری آن در کسب و کارها

کیت بازاریابی

کیت بازاریابی

مهم نیست که کسب و کار شما در چه مرحله ای است، در هر حال می توانید از کیت بازاریابی (مجموعه بازاریابی) بهره مند شوید. شاید بپرسید که کیت بازاریابی چیست؟  کیت بازاریابی بخشی از سیستم بازاریابی Duct Tape  می باشد. که توسط John Jantsch ساخته شده است. یک کیت بازاریابی، پایه و اساس پیام های شرکت شما است. این کیت یک بسته انعطاف پذیر و دقیق است که شامل صفحات جداگانه ای از اطلاعات می باشد. که بسته به مخاطبین قابل تغییر است. شما می توانید از کیت بازاریابی خود همه چیزهایی را که کسب و کارتان نیاز دارد انتخاب کنید تا به راحتی وب سایت ها، بروشورها و ایمیل های مستقیم ایجاد کنید. در ادامه به بررسی دلایل لزوم استفاده از کیت بازاریابی می پردازیم. با پدیده  فکر مهتر همراه باشید.

 ضرورت کیت بازاریابی در کسب و کارها 

  1. تلاش های بازاریابی شما را پایدار می کند

یک کیت بازاریابی فروشگاهی مجازی برای محتوایی است که در استراتژی بازاریابی تان مفید خواهد بود. از جمله پرسش های متداول، خلاصه تفاوت های قابل توجه، و مشتریان ایده آل. برخی از این اطلاعات برای مرجع داخلی است. در حالی که بعضی از آنها برای دنیایی بزرگتر است. مخاطب تان هر که باشد، استفاده اش از اطلاعات یک منبع واحد، به این معنی است که همه چیزهایی که ایجاد می کنید باید لحن و گفتار یکسانی داشته باشند. این موضوع برای ایجاد آگاهی و اعتماد برند ایده آل است.

  1. به مشتریان می گوید که چرا به شما نیاز دارند

هر جزء یک کیت بازاریابی به شدت از اصطلاحات خاص و ویژه دوری می کند.  و فقط روی حقایقی تمرکز دارد که مشتری واقعا استفاده می کند. این کیت به مشتریان می گوید که شما از ناامیدی های آنها آگاه هستید. و چرا باید برای دریافت کمک به شما اعتماد کنند.  کیت بازاریابی همچنین با نشان دادن این مسئله به مشتریان آینده نگر که شما یک فرد حقیقی هستید و کاری را که انجام می دهید دوست دارید، باعث سرشناس شدن شما در میان انبوه بازاریابان و کسب و کارها می شود. اینها همه عواملی هستند که هرکدام به نوبه خود برای مشتری بالقوه جذاب هستند.

برای مطالعه بیشتر:

استراتژی های بازاریابی خلاقانه که باید یاد بگیرید!

استراتژی های بازاریابی برای پروژه ها

استراتژی های بازاریابی موردنیاز برای ساخت منابع انسانی بهتر

  1. شما را در مسیرتان نگه می دارد

فرآیند کار شما چیست؟ تفاوت منحصر به فرد شما چیست؟ یک کیت بازاریابی می تواند پاسخ این سوال ها را به شما بگوید. این پاسخ ها شامل مواردی است که مشتریان شما می خواهند در مورد عملکردها، انگیزه ها و نتایج تان بدانند. روزهای تصمیم گیری و مبارزه های سخت و تغییر پذیر،  عمدتا ریشه در تصمیمات بازاریابی بد و نادرست دارند. دانستن دقیق هویت کسب و کار همان چیزی است که به شما کمک خواهد کرد. تا به موقعیت منحصر به فرد خود دست یابید.

  1. شما را انعطاف پذیر نگه می دارد

یک کیت بازاریابی شامل چندین صفحه از اطلاعات است که از یکدیگر جدا هستند. و معمولا در چاپگرهای دفتری استاندارد چاپ می شوند. این مسئله  باعث می شود که در صورت بروز تغییرات، به راحتی بتوان کیت را به روزرسانی کرد، مثلا اضافه کردن یک سرویس یا گواهی تایید یک مشتری. همچنین بسته به اینکه کدام مشتری بالقوه اطلاعات را دریافت خواهد کرد، می توانید محتویات را با هم ترکیب کنید و مطابقت دهید. همه ی این موارد به ارائه ی یک بسته اطلاعاتی کامل برای هر مشتری منجر می شود  که بیشتر از آنچه در یک بروشور عمومی می توان گفت،  تاثیر گذار است.

  1. در زمان صرفه جویی می کند

وقتی که سخن از مواد بازاریابی به میان می آید، چقدر زمان صرف بازسازی چرخه می شود؟ با یک کیت بازاریابی، همه چیزهایی که نیاز دارید  با یک سر نخ پیگیری کنید برایتان فراهم می شود. دیگر نیاز دوباره به بازنویسی اطلاعات، جستجو از طریق فایل ها برای مطالعات موردی یا درخواست از مشتریان گذشته برای شهادت و تایید ندارید. فقط کافیست به کیت بازاریابی خود مراجعه کنید. سپس، زمان ذخیره شده خود را  صرف انجام بهترین کارها کنید. یعنی مشتریانتان را خوشحال کنید!

گاهی به کار بردن روش های قدیمی و ترکیب آن با روش های جدید بازاریابی موفقیت را دو چندان می کند. استفاده از کیت بازاریابی و ترکیب روش های جدید و قدیم باعث پیشرفت کسب وکار خواهد شد.

[تعداد: ۳    میانگین: ۴.۷/۵]
Avatar

آسیه محمدی

مترجمی زبان خوندم. علایق زیادی دارم که مترجمی یکی از آنهاست. برای شروع اینکار مباحث بازاریابی (بهترین راه اثبات توانایی ها) رو انتخاب کردم. امیدوارم بتونیم با توسعه دانش در کسب و کار و زندگی شخصی مون بهتر عمل کنیم.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar