گسترش مقالات فوری فیسبوک در هند!

 

شرکت فیسبوک به همراه ۵ ناشر، مقالات خود را از طریق قابلیت های گوشی های هوشمند اندروید به هند آورده است.

با بیش از ۱۳۰ میلیون کاربر در هند، او بزرگترین پایگاه این شرکت خارج از ایالات متحده است. قدم دیگر، ارائه ی خدمات این شبکه ی اجتماعی است تا مطمئن شود کاربران، دیگر نیازی به ترک موبایل و وب برنامه ی خود از فهرست در حال رشد ناشران، که شامل اسامی مانند the Guardian و New York Times است، ندارند.

فیسبوک، ماه می، این ویژگی را در آمریکا معرفی کرد و در اکتبر، آن را روی iPhone ها در دسترس قرار داد که با اپلیکیشن تلفن همراه فیسبوک، بارگذاری سریع مقالات، ویدئوها، عکس ها و … را ممکن کرد. روز دوشنبه، طی مصاحبه ای با دو مدیر فیسبوک معلوم شد: در هند، مقالات فوری از طریق India Today، the Quint، Aaj Tak، Hindustan Times و Mint Newspaper نشر و گزارش شدند.

با استناد به گزارش روزنامه ها، رسانه های جهانی اخبار و مشارکت، مدیر فیسبوک: هر صفحه به طور میانگین حدود ۸ ثانیه طول می کشد تا روی اپلیکیشن فیسبوک روی تلفن همراه بارگذاری شود در صورتی که این کار توسط مقالات فوری ۱۰ برابر سریعتر است.

شرکت eMarketer طی خبری در ژانویه گفت: تبلیغات موبایل از حدود ۴۵ درصد کل درآمد فیسبوک در سال ۲۰۱۳، امسال به ۷۳ درصد افزایش می یابد.

[تعداد: ۴    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

کارشناس ارشد مهندسی شیمی،که علاقه زیادی به زبان های خارجی دارم

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar