یک وعده غذای رایگان برای قطع شدن شبکه های اجتماعی !

همه‌ی ما از اینکه شبکه‌های اجتماعی مورد علاقه‌مان قطع باشند بدمان می‌آید، چه یک دقیقه باشد یا نیم ساعت. بعضی از ما حتی ممکن است در چنین اوضاعی به شبکه‌ی اجتماعی دیگری پناه ببریم و درمورد ترس ِ از دست دادن بنویسیم. و این جاست که KFC رومانی به کمپین “روحیه‌ات را نباز” اندیشید.

 

یک وعده غذای رایگان۱

درواقع وقتی شبکه‌ی اجتماعی‌مان قطع می‌شود جایی برای ترس وجود ندارد، اما چه‌طور می‌توانید از تاثیرات این ترس در امان بمانید؟ اگر ساکن رومانی هستید، می‌توانید از غذای رایگان KFC لذت ببرید!

 

یک وعده غذای رایگان۲

“روحیه‌ات را نباز” حاصل همکاری KFC و MRM، روشی است برای جبران قطعی شبکه‌های اجتماعی که معمولا به استرس منتهی می‌شود و تا زمان دسترسی دوباره به شبکه‌های اجتماعی، به خاطرمان می‌آورد که چیزهای بهتری برای انجام دادن هستند.

بنابراین هر بار که رومانیایی‌ها متوجه قطع شدن شبکه‌های اجتماعی مورد علاقه‌شان می‌شوند (Facebook، Twitter، Instagram، Snapchat، Tinder و …) می‌توانند به یک سایت ویژه متعلق به KFC سربزنند (nuepanicaman.ro) که مسوول ارزیابی مشکلات شبکه‌های اجتماعی است. بعد از تایید قطع بودن شبکه‌ی اجتماعی، کاربران کد مخصوصی برای غذای رایگان KFC دریافت می‌کنند.

نکته‌ی جالب این است که تبلیغ برای غذای رایگان فقط در زمان قطع بودن شبکه‌ی اجتماعی اعتبار دارد یعنی لازم است وقت‌هایی واقعا عجله کنید تا بتوانید از غذای رایگان KFC لذت ببرید.

یک وعده غذای رایگان۳

و همین مورد شما را مجبور می‌کند به نزدیک‌ترین فروشگاه KFC سر بزنید. و هم‌چنین برای جست‌و‌جوی غذای رایگان KFC هنگام قطعی شبکه‌های اجتماعی، به شما کمک می‌کند شبکه‌های اجتماعی‌تان را به یک برند شناخته‌شده متصل کنید.

با KFC و MRM کمپین اصیل و هوشمندانه‌ای خلق کردند که با روشی ساده ولی کارآمد، از اعتیاد ما به شبکه‌های اجتماعی و نیاز همیشگی ما به وصل بودن به شبکه‌ی جهانی، به عنوان روشی برای ارتباط با برند خودشان استفاده کردند.

 

یک وعده غذای رایگان۴

 

شرکت KFC در ماه اول با قطعی Tinder، Twitter، iTunes، Yahoo Mail و باز Tinder و در مقایسه با یک روز معمولی، ۳۰% افزایش ترافیک داشت و این همان هدف نهایی یک برند است…

[تعداد: ۲    میانگین: ۳.۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar