۱۰ عادت روزانه که شما را میلیونر می کند (قسمت آخر)

نویسنده: Daniel Ally

کارآفرین میلیونر

۱۰ عادت روزانه که شما را میلیونر می کند

  • شبکه های ارتباطی

در هزاره ی اخیر، ما هزاران راه مختلف برای کانکت (آنلاین بودن) داریم. برای یک شبکه سازی مؤثر، شما باید تولیدکننده باشید. نه یک مصرف کننده! یعنی باید با شدت هرچه بیش تر به شبکه های ارتباطی بپردازید نه منفعلانه!

منتظر نباشید تا تلفن ها و ایمیل ها به سراغ تان بیایند. بجای این کار، تلاش و پشتکاری را جهت دستیابی به دیگران انجام دهید. درک کنید که ارتباط با دیگران و ایجاد شبکه های ارتباطی با آنها، باید به عادت روزانه ی شما بدل شوند.

من از یک سیستمی به نام “Rule of 10” استفاده می کنم. این قانون به من اجازه می دهد تا هر روز ۱۰ پیام کوتاه و ۱۰ ایمیل ارسال کرده و ۱۰ تماس تلفنی برقرار کنم. در کنار اینها ساخت ویدئوها، سخنرانی ها و مقاله نویسی ها وجود دارند که حجم گسترده ای از ارتباطات را به سویم روانه می سازند. همینطور من عادت دارم که روزانه چند پست در شبکه های اجتماعی که حضور دارم قرار دهم. عنوان همه ی این فعالیت ها، ایجاد شبکه های ارتباطی در بهترین حالت آن است.

مردمی که شما به دنبال شان هستید، به دنبال شما نیز هستند.

  • ۱۰ عادت روزانه که شما را میلیونر می کندصحبت کردن با خود

در هر روز، لحظاتی وجود دارد که ما با خودمان در حال صحبت کردن هستیم. یک انسان بالغ حداقل ۱۲ هزار بار در هر روز با خودش صحبت می کند. تفاوتی که در این مورد بین افراد موفق و ناموفق هست در چیزهایی ست که با خودشان صحبت می کنند. چیزی که شما به خودتان می گوئید مستقیماً در نوع زندگی شما اثر می گذارد (به زودی مقالاتی را که از منابع شخص Daniel Ally بوده و باعث تغییر او شده اند را برای شما ارائه خواهیم کرد. با پدیده فکر مهتر همراه باشید.)

یک روز یک نفر به من گفت “دَنیل؛ من می خوام نصفی از اون چیزی که تو هستی بشم!” این واقعاً حرف بزرگی بود و من برای چند لحظه شوکه بودم. این شخص را تقدیر می کنم او می خواست نیمی از من شود. با اینکه خودِ من، تماماً هم چیز خاصی نیستم! تنها، مردی موفق که چندین سال است هرشب، با جدیت نظراتش را درباره ی مجموعه ای از برگه یادداشت ها بازخوانی می کند هستم.

  • تسلط در هنر یا صنعت خود

شما در هر روز، باید که با هنر و کار خود درگیر شوید. باید روی هنر و صنعت خود کار کنید و زمان بگذارید. هریک از ما که از استعداد(ها)ی درونی بهره مند هستیم باید بطور روزانه روی آنها کار کنیم. اگر آنها را تقویت نکنید؛ از دست خواهید داد. برای تسلط داشتن باید که سالها عمل کشت را انجام دهید. اگر می خواهید در کاری که انجام می دهید بهترین باشید رقابت بسیاری وجود نخواهد داشت.

هر چیره دستی، در ابتدا یک “فاجعه” بوده است.

  • ابداع کردن و تفکر

افراد موفق، سازماندهی کردن ارتباطات موفق را در زندگی شان یاد می گیرند. این بدین معنی ست که نزدیک ترین افراد، از نظر ذهنی، احساسی و روانی بیش ترین تأثیر را در فرد دارند. این اتفاق، مثل کار یک موزیکدان است. شما فقط یک فرد را در حال اجرا می بینید اما افرادی را که در پشت صحنه باعث ایجاد چنین صحنه ای شده اند را نباید فراموش کنید!

زمان بسیاری طول می کشد تا افراد درست را بشناسید و در زندگی خود دخیل کنید. بیش تر از “افراد صحیح”، رابطه های صحیح اهمیت بیش تری دارند.


همواره بخاطر داشته باشید که هریک از این عادت هایی که جهت موفقیت و میلیونر شدن به کار می گیرید، به نظم هم نیاز دارند. شما باید نیازهای خود را با دیگران در ارتباط قرار دهید تا شما را در انجام این عادت ها یاری کنند.


[تعداد: ۷    میانگین: ۴.۴/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar