• فروردین ۲۲, ۱۳۹۹

۱۰ عادت روزانه که شما را میلیونر می کند (۲)

با ادامه ی عادت های روزانه که موجب موفقیت در کسب درآمد می شوند همراه هستیم. جهت مطالعه ی قسمت اول، می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

۱۰ عادت روزانه که شما را میلیونر می کند (۱)


عادت روزانه که شما را میلیونر می کند


 

نویسنده: Daniel Ally

کارآفرین میلیونر

عادت های روزانه که شما را میلیونر می کند

  • برنامه ریزی کردن

شما می توانید اهدافی بدون محدودیت تنظیم کنید. اما برای تبدیل کردن آنها به واقعیت، باید برنامه ریزی کنید. ابتدا، باید اهداف ۱۰ ساله ی خود را به قطعه های کوچک تر سالانه، ماهانه، هفتگی و روزانه تبدیل کنید. وقتی اهداف خود را به بخش های کوچک تر تقسیم می کنید با قدم هایی محکم تر و پرقدرت تر برای دستیابی به اهداف حرکت خواهید کرد. به این طریق، راهی را می یابید که خودتان را پذیرفته اید.

یکی از مراجعه کنندگان من؛ اهداف بزرگی را برای “گوینده ی حرفه ای” شدن داشت، اما هیچ دانشی برای برنامه ریزی نداشت! من به او گفتم که باید مراحل زیادی را درنظر گرفته و تصمیماتی را جهت رسیدن به اهدافش اتخاذ کند. من به او گفتم که اگر سالانه ۱۲۰ سخنرانی داشته باشد به هدفش دست می یابد. ما این عدد را به ۱۰ رساندیم. یعنی هر ماه ۱۰ سخنرانی! هرچه کوچک تر کردیم دیدیم که او باید هر سه روز یک سخنرانی داشته باشد. بعد از این فرآیند، او خودش نیز احساس خوشایندی را تجربه کرده و هدف درنظرش دست یافتنی تر جلوه یافت.

کارِ خود را طرح ریزی کنید، طرح ریزیِ خود را کار کنید

 

  • یادداشت های روزانه

همه ی افراد به زمانی برای فکر کردن نیاز دارند. برای اینکه بطور کارآمدتری تفکر کنید بهتر است “یادداشت روزانه” را آغاز کنید. یادداشت روزانه ضمن اینکه باعث می شود همه ی اتفاقات زندگی تان را به قلم درآورید، دیدارهای تان با افراد مختلف، رخ دادن اتفاقی خاص و … را برای شما زنده نگه می دارد. یادداشت روزانه باعث می شود به کل روز خود توجه کنید و در پایان، سؤالات جدی تری را از خود پرسیده و پاسخ دهید.

یادداشت کردن، ایده ها، داستان ها و موضوعات جذاب دیگری را نیز به ذهن تان وارد می کند. من هر روز، حداقل ۴ صفحه در دفتر یادداشت خود می نویسم. این کار، به من زمانی را می دهد تا به موفقیت ها، چالش ها، شکست و تلاش هایم فکر کنم. حتی گاهی می بینم که بیش از یک و نیم ساعت را صرف یادداشت هایم کرده ام. اینجاست که؛

ابراهام نیلکن می گوید: مهم ساعاتی نیست که شما برای انجام کاری صرف می کنید. مهم کاری ست که ساعت ها برایش زمان صرف می کنید!

[تعداد: 8   میانگین:  4.4/5]
Avatar

سحر اعتباری

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

2
دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar
1
1
0
 
2 نویسندگان دیدگاه
سحر اعتباریمجيد
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
مجيد
مهمان
مجيد

سلام
ضمن تشکر از ارایه مطلب عادات موثر میلیرنر شدن؛
متاسفانه گسیختگی مطلب و لینک های متعدد مانع دستیابی به کل متن مورد نظر نویسنده محترم شد
لهذادرصورت امکان یا لینک مطلب مرتبط قبلی در پی ارایه شود یا متن بصورت پی دی اف ارایه فرمایید

باسپاس