• فروردین ۱۹, ۱۳۹۹

۱۵ ابزار ضروری بهینه سازی موتور جستجو ( سئو ) [۲]

ابزار بهینه سازی موتور جستجو

 

ابزار بهینه سازی موتور جستجو

پیرو مطلب ابزار بهینه سازی موتور جستجو که ۷ ابزار معرفی شده بود، امروز هم به ادامه مطالب می پردازیم. با پدیده فکر مهتر همراه باشید.

۸- برنامه Sistrix

این برنامه مشابه استانداردهای جست و جو یا همان Search metric است. Search metric  یک ابزار تجارت در سئو به شمار می آید که در صورت امکان باید از آن استفاده کرد. برنامه این اجازه را به شما می دهد که به تجزیه و تحلیل دامنه انتخابی خود و نتیجه اطلاعات دقیق در مورد استفاده از کلمات کلیدی، دید گوگل و مجموعه ای جامع از ارزیابی دامنه بپردازید و از همه مهمتر به شما و کسب و کارتان امکان بررسی چگونگی هدف قرار دادن تجارت خود و همچنین به اجرا درآوردن آن از دید ارزیابی اجرا می دهد.

۹- برنامه Boomerang

Boomerang یک ابزار فوق العاده برای همه بازاریابان در زمینه روابط عمومی دیجیتال است و به شما امکان زمان بندی ایمیل های ارسالی خود در یک فرصت بهتر به انتخاب خودتان را می دهد. این ابزار برای تاجرانی که در حال تلاش برای به انجام رساندن یک کمپین موفقیت آمیز در زمینه بازاریابی هستند بسیار مناسب است، به این دلیل که این برنامه نه تنها به شما اجازه این را میدهد که ایمیل خود را برای یک مدت زمان مشخص زمان بندی کنید، بلکه اگر کسی تصمیم به جواب دادن به ایمیل شما را نداشته باشد این برنامه با فرستادن پاسخ شما از این امر آگاه می سازد.

با توسعه کمی از پیوندهای مهارت آمیز روش ساختمانی و تسلط بر آن ، این ایزار شما را همچنان در صدر ایمیل هایتان قرار میدهد و باعث آسانتر شدن انجام این فرایند نیز می شود.

۱۰- Google Analytics

ما می توانیم در مورد اهمیت آنالیز گوگل در روزهای پایانی بنویسیم، اما میزان اهمیتِ خود این مسأله نمی تواند قابل توضیح باشد! اهمیت آنالیز گوگل برای هر تجارتی امری مهم و ضروری است، این ابزار برای به موفقیت رسیدن کمپین ضروری ست زیرا از جوانب زیادی بررسی می شود. با استفاده از این برنامه شما قادر به نظارت بر عملکرد یک وب سایت به صورت روزانه هستید، این امر می تواند به صورت عضوی یا به ازای هر کلیک صورت گیرد.

آنالیز گوگل به شما اجازه تجزیه و تحلیل سایت های کمپین تجارت الکتریکی را می دهد و تمام این موارد بواسطه نظارت بر عملکرد یک قطعه از محنوا انجام می شود. این برنامه دارای یک مرورگر وب به نام “تجزیه و تحلیل در صفحه” هست که می توانید زمان واقعی داده ها را روی صفحه خود کلیک و سپس مشاهده کنید.

۱۱- برنامه Woorank

این برنامه یک پلاگین فوق العاده است که برای کسب و کار در دسترس شما قرار گرفته است و می توانید بصورت رایگان از آن استفاده کنید. این نرم افزار مبتنی بر وب فوراً اطلاعات دقیق و فنی وب سایت را ارزیابی و تولید می کند. این جزئیات لیست تمام مواردی است که ممکن است یک وب سایت داشته باشد در حالی که نقاط قوت فنی آن را نیز مشخص می کند. این مورد در زمانی که تغییراتی باید صورت گیرد به تاجران و بازاریابان آنلاین کمک زیادی می کند. به منظور دست یابی به رتبه بالا در جست و جو، بهبود نرخ بازدید کننده به مشتری و همچنین اجازه نظارت بر کار رقبا و برجسته کردن رتبه وب سایت خود در رتبه بالا/رتبه پایین از نظر دیدگاه فنی در کسب و کار از جمله ویژگی های این برنامه است.

 ۱۲- برنامه Buzzsumo

این برنامه اساس کار هر کسب و کار می باشد و یکی از ایزار هایی ست که استفاده از آن به شدت به شما توصیه می شود. ازخصوصیات این برنامه می توان به شناسایی محتوایی که بیشتر راجع به آنها صحبت و به اشتراک گذاشته می شود اشاره کرد که بر اساس عبارت، مدت و دامنه انتخابی شما صورت می گیرد.

این اساس تحقیقات محتوا نیز به شما اجازه می دهد که بر مدت زمان کسب و کار/ مشتری خود در نشریات آنلاین ذکر می شود نظارت داشته باشید و این موضوع باعث ایجاد ساخت تعداد زیادی لینک و توسعه فرصت ها که با توجه به محبوبیت شرکت انجام می شود.

در نهایت این برنامه همچنین این امکان را برای شناختن رقبای خود در چگونه به اجرا در آوردن محتوای خوب خود به شما می دهد و بعلاوه فرصت های محتوایی را برای کسب و کارتان بوجود می آورد و شما می توانید ببینید کدام یک از از موضوعات در تعامل رسانه های اجتماعی بدست می آید. این هدف هر کمپین بازاریابی اجتماعی و محتوایی ست.

۱۳- برنامه Deep Crawl

این برنامه بعنوان جامع ترین وب سایت در جهان در نظر گرفته شده است. این یک ابزار ضروری برای سئو فنی به حساب می آید. این برنامه به توسعه دهندگان و کارشناسان فنی اجازه می دهد که ممیزی جزئیات وب سایت شرکت خود را بر عهده بگیرند. این موارد برای مشتریان جدید و کسانی که به سایت ها اخیراً مهاجرت کرده اند بسیار مهم است، همچنین تجارت شما را با درک بهتری از ساختار معماری یک وب سایت آشنا می سازد. شما می توانید با استفاده از این برنامه سایت خود را با رقبا مقایسه کنید و اگر در صدد راه اندازی یک سایت بین المللی هستید به شما کمک می کند.

۱۴- برنامه SpyFu

اگر به دنبال سبقت گرفتن شدید در کسب و کار با رقبای خود هستید این برنامه یک ابزار فوق العاده است که در این امر به شما کمک میکند.این برنامه به شما اجازه میدهد که سود آورترین کلمات کلیدی رقبای خود را از طریق پرداخت به ازای هر کلیک یا کمپین جست و جوی عضوی بشناسید.

برای استفاده داخلی،این ابزار به شما اجازه شناسایی تاریخچه ی واژگان کلیدی در کسب و کار رقیبتان را میدهد و مکان رتبه بندی قبلی این عبارات را در اختیار شما میگذارد. با شناسایی این عبارات شما میتوانید با برجسته کردن آنها متوجه شوبد کدام عبارت موفق و کدام عملکرد خوبی برای کمپین نداشته است. این روش به شما یک ابده ی روشن در برداشتن گام های بعدی را میدهد

۱۵- برنامه Talkwalker

یکی از برجسته ترین ابزار آنالیز رسانه های اجتماعی موجود در تجارت  Talkwalker  است.این ابزار به آنالیز عمقی عوامل مشترک در بین رسانه های اجتماعی که شامل این موارد میشود، میپردازد؛ برند هایی که به گوش آشنا هستند، نظارت تاثیرگذار،، برچسب و کمپین ردیابی، مدیریت بحران، تجزیه و تحلیل رقیب و معیارهای پیشرفته در سراسر کانال های اجتماعی.

 ابزار نظارت بر تعامل، اشاره، احساسات، و دوست داشتن، نظرات، برگزیده، سهام – در تمام رسانه های اجتماعی فعال خود راانجام میدهد. این  همه ی چیزاست که شما نیاز به طراحی و تدوین استراتژی های اجتماعی خود در یک مکان را دارید!

شما از چه ابزارهایی استفاده میکنید که دراین لیست ذکر نشده؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید، همچنین اگر شما علاقه مند به  دانستن اینکه چگونه می توانید کسب و کار خود را با این ابزار بهبود دهید، در صورت تمایل با ما در تماس باشید.

[تعداد: 2   میانگین:  5/5]
Avatar

سحر اعتباری

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar