۵ راه برای دزدیدن ترافیک وب سایت رقیب تان!

برای دزدیدن ترافیک وب سایت رقیب آماده اید؟

 

۵ راه برای دزدیدن ترافیک وب سایت رقیب تان!

 

ترافیک وب سایت

حتماً تا به حال، فکر کردید که چرا وب سایت رقیب تان ترافیک زیادی دارد اما حجم ترافیک وب سایت شما به آن نمی رسد! خب پس شما هم باید کاری کنید.

امروز راه هایی را به شما می آموزیم. اگر مایلید ترافیک رقیب تان را بدزدید این مقاله را بخوانید…


  • کلمات کلیدی آن ها را هدف قرار دهید

وارد سایت SEMRush شوید و نام رقیب خود را در آن وارد کنید. یک لیست ۱۰ تایی از برترین کلمات کلیدی که وبسایت رقیب تان بخاطر آن ها رتبه ی خوبی بدست می آورد را مشاهده خواهید کرد.

SEMRush به شما کلمات کلیدی را نشان می دهد. و تعداد تخمین زده ی جستجوی این کلمات بعلاوه ی صفحه ای که این ترافیک ها را به خود جلب می کند مشخص می کند. اگر قصد دارید ترافیک رقیب تان را از آنِ خود کنید این اطلاعات بسیار باارزش هستند.

مناسب ترین کلمات کلیدی را از میان آنها انتخاب کنید. سپس محتوایی را ایجاد کنید که همان کلمات کلیدی را هدف قرار داده و حجم ترافیک معقولی را به خود جذب کنند. اطمینان حاصل کنید که محتوایی که خلق کردید از رقیب تان بهتر باشد. تمرکزتان را بر کیفیت محتوا و ارزش دهی خوب به خوانندگان مطلب حفظ کنید.

  • لینک های باکیفیت را از آنها بگیرید

طبق گزارش Brian Deane که بر چگونگی رنک و رتبه بندی گوگل اشاره داشت این نتیجه به دست آمد که گرفتن لینک های باکیفیت بالا از سایر وبسایت ها، هنوز هم در  رنک موتورهای جستجو به شدت اهمیت دارد.

از ابزار سئو مانند ahrefs  جهت پیدا کردن شرکت هایی که در محتوای وبسایت رقیب تان لینک شده اند استفاده کنید. (اگر از کیفیت بالای وبسایت خودتان اطمینان دارید می توانید با ارسال درخواست برای آنها، از آنها بخواهید که با شما لینک شوند!)

 

  • مؤثرتر و بانفوذ تر باشید

وقتی شما محتوایی با کیفیت بسیار بالا تولید می کنید خیلی راحت هم می توانید توجه مردم را به محتوای تولید شده ی خود جلب کنید.

و اگر در صنعت خود نفوذ زیادی دارید قطعاً تمایل بیش تری دارید تا محتوای شما موردتوجه قرار بگیرد. یکی از راه های تأثیرگذار کلیدی، ایجاد محتوایی ست که شما را یک “رهبر فکری” نشان می دهد. همینطور، شما نیاز دارید تا با تأثیرگذاران دیگر که در حوزه ی خودتان هستند ارتباطاتی را ایجاد کنید.

نفوذ کردن، منجر به انتقال ترافیک وب سایت رقیب تان به سمت وبسایت شما می شود!

  • اختیارات دامنه ی خود را افزایش دهید

شرکتی به نام Moz  در وب برای جمع آوری اطلاعات مربوط به وب سایت ها به سرعت به جست و جو می پردازد تا در دامنه ی نفوذ و قدرت خود به کار گیرد. این کار به عوامل مختلفی بستگی دارد که برای گوگل در رتبه بندی محتوا مهم هستند. نمره ی دامنه ی نفوذ از صفر تا ۱۰۰ است و هر چه قدرت و نفوذ بالاتر باشد، دریافت ترافیک هدفمند راحت تر می شود.

شما باید تا آنجا که ممکن است برای دریافت نمره ی بالا در اختیارات قدرت تان در دامنه، برنامه ریزی کنید، پس برای افزایش آن اقدام کنید. بخش اول جهت افزایش قدرت خود در دامنه، آگاه بودن از نمره ی خود و رقیب تان است. شما می توانید این نمره را با دانلود نوار ابزار رایگان Moz  بفهمید.

یکی از بهترین راه ها برای افزایش اختیارات، دریافت لینک با کیفیت بالاست، که به سادگی شما را به مرحله ی بعد هدایت می کند.

 

  • از تاکتیک های ارتقاء پولی استفاده کنید

همزمان با کاهش دسترسی سازمانی به سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، استفاده از تبلیغات پولی برای رسیدن به طرفداران موجود و طرفداران بالقوه ی جدید، از اهمیت ویژه ای برخوردار می شود.

در فیس بوک، شما می توانید تبلیغات خود را براساس تعداد زیادی از ویژگی های جمعیت شناختی، از جمله سن، محل، و علایق هدفمند کنید. اگر رقیب شما بسیار بزرگ است، می توانید آن را در لیست علایق قرار دهید. (یعنی با ذکر نام او در تبلیغات تان، مردم را به سمت خود جذب کنید) می توانید مردم را بر این اساس هدف قرار دهید، تا در شغل خودتان افرادی را پیدا کنید که تا بحال در مورد شما چیزی نشنیده اند.

دنیای آنلاین یک محیط بسیار رقابتی می باشد، بنابراین رقابت برای ما ضروری است. برخی از این تاکتیکها را امتحان کنید و ترافیک خود را افزایش دهید.

 

[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

1
دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar
1 نویسندگان دیدگاه
خرید بک لینک
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
خرید بک لینک
مهمان
خرید بک لینک

سلام.وبسایت خیلی خوب و جامعی دارید.ممنون