• بهمن ۲۹, ۱۳۹۸

۷ نوع از تصاویری که باید در بازاریابی خود از آنها استفاده کنید (۱)

یک عکس خوب باید با هزاران جمله برابری کند! عکس خوب، باید که برای کار شما مناسب باشد. ما در اینجا ۷ نوع از عکس هایی را توضیح می دهیم که بتوانید از این تصاویر در بازاریابی (خصوصاً ایمیلی) استفاده کنید.
زمانی که در امر بازاریابی قصد دارید اطلاعاتی را در اختیار دیگران قرار دهید؛ اولین سؤالاتی که به ذهن شما می رسد این است که:

  1. چگونه در کار خود از سادگی استفاده کنم؟
  2. چگونه به بهترین نحو آن را به نمایش بگذارم؟

 

desk-1

 

تصاویری که باید در بازاریابی خود از آنها استفاده کنید


 

  • نمودار ها و اشکال بیانی

در برخی اوقات مقاله یا متنی را می خوانید که متوجه نمی شوید! یا اصلاً حوصله ی خواندن متن را هم ندارید؛ در این مرحله ما می توانیم برای راحت تر رساندن مفهوم خود از نمودار ها و شکل های بیانی استفاده کنیم. این گونه دیگران راحت تر مطالب ما را درک خواهند کرد.
ابزارهای زیادی وجود دارند که شما می توانید با استفاده از آن ها نمودار ها را برای بازاریابی از طریق ایمیل استفاده کنید.

در این برنامه ی تخصصی، مزایای زیادی وجود دارد که در تولید اینفوگرافی به شما کمک می کند.
پس شما با وارد کردن اطلاعات خود می توانید نمودار های دلخواه را به طور حرفه ای رسم کرده و رایگان دانلود کنید.

برنامه های جدولی تقلیدی، با این برنامه ها می توانند همه برنامه های خود را به نمودارهای بیانی مختلف و جدید تبدیل کنند. اگر در این کارها مهارت و هنر کافی را داشته باشید می توانید برای برنامه های کاریِ بزرگ و پیچیده از این برنامه ها استفاده کنید.


  • عکس های فوری

اگر از عکس های فوری استفاده کنید راه مفیدی را انتخاب کرده اید. برای به نمایش گذاشتن محصولات خود از این عکس ها استفاده کنید. این عکس ها تاثیر بیشتری از متن ها دارند

این برنامه از صفحه شما به شکل مستقیم عکس گرفته و آن را برای برنامه های شما ارسال می کند.

این برنامه نیز با گرفتن تصاویر از صفحه، عکس ها را برای انواع برنامه ها و صفحات ارسال می کند (Macbook) یا روی صفحه Ipad این برنامه به شما کمک می کند تا عکس های حرفه ای بگیرید. حتی بدون اینکه لازم باشد چیزی از فتوشاپ بدانید!


  • عکس های شخصی

برخی اوقات به عکس های واقعی از محصولات خود احتیاج پیدا می کنید تا مردم محصول شما را بشناسند و از کیفیت آن باخبر شوند.
پس از گرفتن عکس؛ حتی اگر کیفیت بالایی نداشته باشند منصرف نشوید.

  • دوربین های گوشی های همراه

بیشتر مردم گوشی های دوربین دار دارند. اگر شما گوشی پیشرفته ای داشته باشید بهترین فرصت است که از محصولات خود عکس بگیرید و عکس ها را در برنامه های بازاریابی خود استفاده کنید.

  • دوربین های گوشی های همراه+ لنز

اگر می خواهید صاحب عکس زیبایی شوید و قادر به خریدن دوربین حرفه ای نیستید پس از دوربین های گوشی های خود استفاده کنید می توانید از عدسی Moment که گوشی های آیفون که به یک دوربین قوی و حرفه ای تبدیل می کنند استفاده کنید.

  • دوربین حرفه ای DSLR

اگر می خواهید از دوربین های حرفه ای برای گرفتن عکس از محصولات خود برای بازاریابی استفاده کنید پس DSLR می تواند دوربین خوبی باشد.


پیشنهاد می کنیم که حتماً به این وبسایت ها سر بزنید و زمانی را برای دیدن عکس ها صرف کنید

با ادامه ی مقاله، همراه مان باشید …

[تعداد: ۵    میانگین: ۵/۵]
Avatar

ناهید عساکره

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar