۷ نوع از تصاویری که باید در بازاریابی خود از آنها استفاده کنید (۲)

در ادامه ی بخش قبل از مقاله ی “۷ نوع از تصاویری که باید در بازاریابی خود از آنها استفاده کنید (۱)” به ذکر موارد بعدی آن می پردازیم. با پدیده فکر مهتر همراه باشید. پیشنهاد می کنیم که حتماً به این وبسایت ها سر بزنید و زمانی را برای دیدن عکس ها صرف کنید.


تصاویری که باید در بازاریابی خود از آنها استفاده کنید

  • تصاویر خام Stock photographs

تصاویر خام می توانند در پیام  الکترونیکی احساسات عاطفی محصول شما را مخاطب انتقال دهند و مردم را قانع کنند که با کلیک کردن روی تصویر غذا نوبت خوردن شام را در رستوران موردنظر رزرو کنند.

وبسایتی ست حاوی صدها تصاویر بسیار خوب! می توانید با ثبت نام کردن در آن، مجموعه ای از این تصاویر را دریافت کنید که به صورت ماهانه برای شما ارسال می گردند.

مجموعه ای از تصاویر با عکاسی Ryan Mcguire به صورت محدود وجود دارند. این عکس ها کاملاً حرفه ای هستند.

unnamed

این سایت مجموعه ای از تصاویر خام را دارد که بسیار منظم و مختلف هستند.


  • تصاویر خاص

اگر دنبال تصویری خاص هستید و هنوز موفق نشدید آن را پیدا کنید پس بهتر است آن عکس را خودتان تهیه کنید. شاید برخی بگویند ما تخصص لازم را در فتوگرافی و فتوشاپ نداریم اما نیازی نیست عکس کیفیت بالایی داشته باشد؛ عکس تنها باید پیام شما را به مخاطب برساند.

ابزار بسیار خوبی ست برای تهیه عکسی زیبا جهت بازاریابی در کسب و کارتان. اگر عکس های خام هم دارد می توانید از آنها استفاده کنید به طوری که حس کنید یک نابغه هستید.


  • تصاویر خنده دار comics

می توانید برخی از کارهای خنده دار را در برخی از کارهای تبلیغاتی تجاری خود استفاده کنید و یا مفهوم پیام را با عکس به مردم برسانید. عکس های جالب و خنده دار می تواند مردم را به یاد خاطرات گذشته بیاندازد و اینگونه علاقه مشتری و مردم به محصول بیشتر می شود.

  • WebDonuts

آرشیو عکس خنده دار از mike gruhn ! این عکس های خنده دار و بامزه از این هنرمند دارای ارزش بسیار زیادی است و می توانید در برخی از پیام های الکترونیکی از آنها استفاده کنید.


  • آیکون ها

در برخی اوقات خواندن مطالب یا تصاویر برای بیننده امری سخت می شود پس بهترین استفاده را از آیکون ها داشته باشد. این گونه راحت تر افکار خود را برای دیگران تعبیر می کنیم.
ما در ادامه چند نمونه آیکون را معرفی می کنیم. با ما همراه باشید:

مجموعه ای ست از آیکون های رایگان که د بازاریابی محتوا مورد استفاده قرار می گیرند. اگر شما کلمه “هواپیما” یا “کتاب” را سرچ کنید هزاران آیکون برای شما ظاهر می شود.

cstland-thenounproject

 

فروشگاه های طرح های الکترونیکی که بیشتر حرفه ای ها محصولات خود را در این نمایشگاه ها عرضه کرده و سودهای هزاران دلاری را دریافت می کنند. آیکون های مختلفی در اینجا وجود دارد؛ به طوری که قیمت آنها از چند دلار به هزاران دلار می رسد.


در نهایت، از طریق این عکس ها آرزو های خود را برای حرفه ای شدن در بازاریابی عملی کنید.

مطالب مرتبط:

۷ نوع از تصاویری که باید در بازاریابی خود از آنها استفاده کنید (۱)

[تعداد: ۴    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar