۷ نکته برای ساخت تبلیغات ویدیویی

ساخت تبلیغات ویدیویی

ساخت تبلیغات ویدیویی

اگر بازاریابی محتوا، پادشاه تبلیغات به شمار می رود پس به یاد داشته باشید که بازاریابی با ویدیو باید امپراطور دنیای بازاریابی باشد. این نکته غیر قابل انکار است که ویدئو حاکم بر رویکردی ست استراتژیک؛ که مانند نمایشی خیره کننده خلاقیت های کوتاه را به وجود می آورد.

ظهور بازاریابی با ویدیو در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک به کاربران این اجازه را داده که با تولید فیلم های خلاق محتوای خود را به اشتراک بگذارند برند های متفاوتی به این حلقه از تبلیغات پیوسته اند. استفاده از این نوع بازاریابی نوعی استراتژیک جالب در دنیای کسب و کار است.

اگر تبلیغات کسب و کار شما پیشرفتی ندارد پس فرصت جالبی را به دست آورده اید با این فیلم ها شگفتی برند خود را به همه مردم نشان دهید.

 

چرا از تبلیغات ویدیویی استفاده می کنیم؟

ویدیو جذاب ترین داستان همه جانبه برای مردم است و ثابت شده که ثاثیرات عاطفی بر بیننده دارد. به گفته ی Boast، یک دقیقه ویدیو به ۱٫۸ میلیون کلمه می ارزد.

ویدیو یکی از عوامل قانع کننده محتوا است زیرا مغز ما نیازمند ورودی عاطفی برای تصمیم گیری ست فیلم ها به سیستم بینایی، شنوایی مغز مرتبط هستند مانند تصاویری که همراه موسیقی است. این تصاویر نوعی پیوند عاطفی در انتخاب ها اعمال می کند.

در واقع ۸۰ درصد مردم هنگام خرید می گویند؛ علت خرید آن ها تماشای یک فیلم تبلیغاتی بوده است. فیلم ها رتبه بالایی در تاثیرگذاری روی انسان ها دارند. کلیپ های تبلیغاتی با روابط عمومی بالا می توانند شما را به مخاطب خاص خود برسانند. اساساً شما می توانید دقیق ترین مقالات تحقیقاتی کسب و کار خود را به صورت ویدیویی کوتاه دریافت کنید.

هیچ زمانی بهتر از اکنون نیست. چرا؟

جریان اصلی ساخت ویدیوهای تبلیغاتی کمک به نیازهای تقاضاکننده است. تصاویر همیشه جایگزینی بهتر از متن های طولانی هستند و فیلم، نقطه تکامل یافته آن می باشد که می توانید احساسات قوی یک برند را به وسیله آن منتقل کنید.

شریل سند برگ “Sheryl Sandberg” در فیس بوک به عنوان پتانسیل عظیم ویدیو های تبلیغاتی به شمار می رود. تماشای این کلیپ ها برای بیش از یک میلیون بازاریاب کسب و کار مفید بوده و با پرداخت مبلغی به شریل سند برگ کلیپ هایی برای برند خود می ساختند. ۷۵ درصد بازدید کنندگان کلیپ ها در فیس بوک از طریق تلفن همراه صورت می گیرد. بازاریابان به سرعت، این تغییر و ارزش بالقوه را متوجه شدند و امروزه رسانه ها و برند های کسب و کار برای برقراری ارتباط و تعامل با مشتریان بالقوه از ویدئو ها استفاده می کنند.

ویدیو در جهان بازاریابی و با استفاده از گوشی ها نقطه هوشمندی برای محتواست. برای استفاده بهینه از زمان خود از گوشی ها برای ارسال فیلم های تبلیغاتی بهره ببرید حتی می توانید در سفر های خود این کلیپ ها را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

برندهای مختلف برای رسیدن به مشتری اغلب نیازمند آگهی های تصویری هستند تا مشتریان خود را شناسایی کنند اگر شما در بازاریابی خود از ویدیو استفاده نمی کنید پس در خطر از دست دادن سهم خود در بازار و عقب افتادن از رقبا هستید.

چگونه می توان از تبلیغات تصویری در کسب و کار خود استفاده کرد؟

اکنون متوجه شدید که نمی توانید به میلیون ها کسب و کار کوچک که در حال استفاده از ویدیو هستند ملحق نشوید و به ترویج کسب و کارتان نپردازید! خب باهم ببینیم که چه کاری می توانید در این باره انجام دهید:
بازاریابان با ساختن فیلم نام تجاری خود می توانند داستانی طنین انداز از برند خود بسازند پس شما برای حفظ و تقویت نام تجاری خود نیازمند آگهی های تصویری متعددی هستید. در این مقاله ۷ نکته برای آشنایی شما با ویدیوهای تبلیغاتی در نظر گرفته ایم که باهم مطالعه می کنیم:

۱- مخاطبان خود را بشناسید. بهترین راه برای رسیدن به مخاطبان، ساختن ویدیویی موفق است. این یک ابزار عالی برای مخاطبان شما در فیس بوک و یا در هر شبکه اجتماعی دیگر می باشد.

۲- تعریف اهداف خود. با ساختن ویدیو، امید به دستیابیِ چه چیزی دارید؟ آگاه کردن مشتریان با محصولی جدید برای فروش؟ افزایش تعامل اجتماعی؟ آگهی ها و افزایش فروش؟ پس هدف شما باید باعث رشد کسب و کار باشد.

۳- آگهی های ویدیویی نباید مانند تبلیغات به نظر بیایند. بهترین تبلیغات باید احساسات دیگران را تحریک کند. فقط به فکر فروش محصول نباشید. مثلا؛ شما باید داستانی کوتاه بسازید و در این داستان توضیح دهید چگونه مردم می توانند از سرویس های خدمات شما بهره مند شوند. مردم می خواهد بدانند شما با محصول خود چگونه می توانید باعث بهبود مشکلات آن ها شوید.

۴- کوتاه و شیرین باشد. یک پیام مختصر همیشه بهتر از پیامی طولانی ست. فیلم ایده آل حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه است تا باعث به اشتراک گذاشتن کلمات شما در همه رسانه ها و گسترش آن ها باشد.

۵- دعوت کردن. دعوت مخاطب به وب سایت یا دعوت برای خرید محصول، می توانید با این راه مخاطب خود را جذب کنید و در کلیپ ذکر کنید چه تخفیفاتی ارائه می دهید..

۶- استفاده از تمام سطوح رسانه های اجتماعی. مخاطبان شما ممکن است از توییتر، فیس بوک و یا اینستاگرام استفاده کنند. شما باید آگهی تصویری خود را در تمام شبکه ها به اشتراک بگذارید سعی کنید حضوری قوی در رسانه ها داشته باشید.

۷- نظارت و ارزیابی. پس از راه اندازی تبلیغات تصویری در تمام شبکه های اجتماعی، به ارزیابی میزان مخاطبان سایت بپردازید. انواع تبلیغات را در مراحل مختلف امتحان کنید. با استراتژی بازاریابی ویدیو برای کسب و کار خود به سرعت رشد پیدا کنید.

[تعداد: ۱۵    میانگین: ۴.۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar