• فروردین ۱۶, ۱۳۹۹

۹ نکته مهم که موجب تولید محتوا ناب می شود (۱)

تولید محتوا نابتولید محتوا

نوشتن و تولید یک محتوای ناب و عالی یک انتخاب است.

در واقع شما دو حق انتخاب دارید. می توانید زمانی را برای تولید محتوا جهت ایجاد یک برند فوق العاده موفق صرف کنید و یا با انتخاب راهی آسان محتوای ناکارآمد خود را به نمایش بگذارید. (انتخاب گزینه دوم؛ تنها با هدر دادن زمان؛ انرژی و منابع همراه است.)

راه برای تولیدکنندگان محتوا کاملاً واضح و آشکار است. برای بدست آوردن رنک سئو و ترافیک بالا برای وبسایت یا وبلاگ نیاز به محتوای ناب به شدت احساس می شود. این دقیقاً همان چیزی ست که وبسایت پدیده فکر مهتر هم بدان تأکید داشته و از موارد بسیار حائز اهمیت می داند.

اگر شما مطالب و محتوای اصل (Original) نشر می دهید موتورهای جستجو نیز در کسب رنک بهتر به شما یاری می دهند.

برای مثال؛ گوگل سایت هایی با محتوای کپی شده ی دیگر وبسایت ها را به طریقی تنبیه کرده و آن ها را موردتوجه قرار نمی دهد. در عوض به وبسایت های باکیفیت که محتوای ناب و اصلی تولید می کنند پاداش درنظر می گیرد. پس؛ محتوای خوب علاوه بر اینکه کیفیت خود وبسایت را بهتر می کند میزان رنک و رتبه را هم بهبود می بخشد و همه ی این ها در کنار هم باعث رونق در کسب و کارتان می گردند.

هر دلیلی که برای محتوای وبسایت خود دارید؛ چه برای کسب و کارتان باشد چه برای سرگرمی شخصی! تنها عامل مهم درست انجام دادن شماست! امروز قصد داریم ببینیم چه چیزهایی باعث ایجاد محتوای ناب می شود سپس به معرفی وب سایت هایی که همواره محتوای ناب تولید می کنند می پردازیم. با ما همراه باشید.

 

  • ایجاد محتوای اصل و اوریجینال

همانطور که گفته شد؛ تولید محتوای ناب و اصلی (بدون کپی کردن) با کسب موقعیت بهتر در گوگل و بازدید بیش تر رابطه ی مستقیم دارد. کپی کردن از وبلاگ ها و سایت های دیگر تنها باعث تخریب رنک و رتبه های شما خواهد شد.

الگوریتم بروز رسانی گوگل کمک می کند تا وب سایت هایی که از محتوای کپی شده استفاده می کنند به رنک و رتبه های خوب دست نیابند.

مطالب مرتبط:

۹ نکته ی مهم که موجب تولید محتوا ناب می شود (۲)

۹ نکته ی مهم که موجب تولید محتوا ناب می شود (۳)

۹ نکته ی مهم که موجب تولید محتوا ناب می شود (۴)

[تعداد: 2   میانگین:  5/5]
Avatar

سحر اعتباری

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar