۴ رمز اینترنت برای کسانی که به نحوی با آن سروکار دارند

 

اینترنت

اینترنت

امروز کمتر کسی ست که نداند اینترنت چیست و از آن استفاده نکند. اما چند درصد از ما از رفتار اینترنتی آگاهیم؟
در حال حاضر بسیاری از کارفرمایان درخواست های کار را در صفحات شخصی در فیس بوک یا دیگر شبکه های اجتماعی قرار می دهند. قرار دادن انواع تصاویر و یا متن در تصمیم گیری های مشتری بسیار موثر است.
اجازه دهید برای شما ۴ نکته درباره این موضوع توضیح دهیم.

۱- بازتاب کار و حرفه ی شما مربوط به تمام صفحات اینترنت است

قطعاً در شبکه های اجتماعی دوستان و بستگان شما، شما را دنبال می کنند. بنابراین مراقب هر گونه اقدام که ممکن است شما را در نگاه آن ها منفی منعکس کند، باشید. هر چند که سخت است برای بیان نظرات و منافع شخصی از طریق این سایت ها اقدام کنید. اما باید مراقب باشید که آوازه ی شما خدشه دار نشود.

۲- در اینترنت با کسی بحث نکنید!

این جمله را هرگز فراموش نکنید: بحث با دیگران در اینترنت امری بی فایده است! ممکن است همه، صحبت های شما را به عنوان یک احمق گوش دهند. اما اگر مشغول تبلیغات محصولات خود در صفحات مختلف اینترنت هستید. بسیار سخت است که با کسی وارد بحث نشوید. ممکن است مجبور باشید شکایات خریداران تان را در این صفحات پاسخ دهید. پس به یاد داشته باشید جدال با این افراد همیشه وجود دارد.

۳- با ادب باشید

همیشه با ادب و آرام باشید. این آرام، باادب و منطقی بودن شما نکته ی بسیار حائز اهمیتی ست خصوصاً اگر از طریق اینترنت با دیگران گفتگو می کنید باید رعایت کنید. بسیاری از افراد با پاسخ های بی ادبانه نام خود را در جوامع اینترنتی خدشه دار کرده اند.

۴- هر اتفاقی در اینترنت بیفتد در همانجا باقی می ماند

اینترنت دارای حافظه بسیار قوی ست. آنچه را که در آنجا قرار می دهید تا ابد باقی می ماند. پس سعی کنید تحت هر شرایطی به اعصاب خود مسلط بوده و در نهایت منطق با مسائل برخورد کنید.

[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar