• اسفند ۱, ۱۳۹۸

LG Nexus 5X یا OnePlus X کدام را ترجیح می دهید؟

Nexus-5X-vs-OnePlus-X-b

 

 

گوشی Nexus 5X گوگل با ساخت LG در اکتبر منتشر شد، این دستگاه برای تنظیمات عالی اش که با قیمت مناسب آن برابری می کند در سراسر جهان بازخورد مثبتی دریافت کرده است. از سوی دیگر گوشی OnePlus X که به تازگی از آن رونمایی شده و انتظار می رود به زودی در فروشگاه ها به فروش گذارده شود.

با توجه به بازار گوشی، تاریخ نشر OnePlus X در آمریکا ۱۹ نوامبر قرار داده شده است. قیمت مدل ۱۶ گیگا بایتی، ۲۴۹ دلار است. از سوی دیگر LG Nexus 5X را به قیمت ۳۷۹ دلار می توان خریداری کرد.

صفحه نمایش Nexus 5X، برابر ۵٫۲ اینچ است، در جایی که صفحه نمایش OnePlus X معادل ۵ اینچ است. وقتی صحبت از طراحی است، عرضه ی گوشی می گوید ظاهر OnePlus X با توجه به قاب فلزی بسیار عالی است.

دو نوع قاب دارد: یکی شامل «onyx» که جلد پشتش شیشه ی صیقل داده شده است و دیگری مدل سرامیکی است. ضخامت و وزن گوشی ۶/۹ میلی متر و ۱۳۸ گرم است. گوشی LG Nexus 5X همچنین دارای قاب پلی کربناتی و شیشه ی حفاظتی Gorilla است. گوشه های گوشی نیز شامل قاب فلزی می باشد که ظاهر آن را زیبا و جذاب می سازد.ضخامت و وزن آن ۷/۹ میلی متر و ۱۳۶ گرم می باشد .

گوشی Nexus 5X که متعلق به شرکت گوگل است سیستم عامل اندروید ۶٫۰ را اداره می کند، در حالی که OnePlus X دارای اندروید ۵٫۱٫۱ است.

گوشی Nexus 5 به حافظه ی ۱۶ و ۳۲ گیگابایتی مجهز است و حافظه ی OnePlus X تا ۱۲۸ گیگا بایت قابل ارتقا است.

[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]
Avatar

سپیده خرازی

کارشناس ارشد مهندسی شیمی،که علاقه زیادی به زبان های خارجی دارم

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar