• اسفند ۱, ۱۳۹۸

آمادگی اسپانیا برای ساخت ۳۰۰ هتل در ایران !

وزیر صنعت، انرژی و گردشگری کشور اسپانیا از آمادگی کشورش برای ساخت ۳۰۰ هتل در ایران خبر داد و گفت:

شرکت های اسپانیایی برای تعامل دراین زمینه آمادگی دارند و دولت اسپانیا نیز از آن حمایت و پشتیبانی می کند.

خوزه سوریا لوپز، روز دوشنبه در دیدار با رییس سازمان میراث فرهنگ، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به سفر سال گذشته حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی به اسپانیا گفت: از سخنان رییس جمهوری پی بردم که دولت ایران اهمیت زیادی به وضعیت گردشگری و رونق این صنعت می دهد.

خوزه سوریا لوپز خاطرنشان کرد: در بخش جهانگردی روابط بسیار مستحکمی بین تهران و مادرید را در آینده نه چندان دور شاهد خواهیم بود و این امر به نفع شرکت های هر دو کشور خواهد بود ، بر همین اساس نیز در این دیدار نیز سه شرکت خصوصی از مادرید حضور دارند. وی خاطرنشان کرد: اسپانیا در طول سالیان گذشته تجربیات بسیار زیادی در عرصه توریسم به دست آورده است تا جایی که هم اکنون شرکت های اسپانیایی مشغول صدور تجارب خویش به سایر کشورها هستند.

وزیر صنعت، انرژی و گردشگری کشور اسپانیا اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران هدفی ارزشمند برای شرکت های اسپانیایی به شمار می رود. وی یادآور شد: نباید تجربیات اسپانیا را فقط در زمینه گردشگری دریایی و ساحلی دید چرا که آنان توانایی های بیش از این را دارند و هر ساله تعداد بسیار زیادی گردشگر به اسپانیا برای بازدید از مراکز فرهنگی تاریخی و حتی جشنواره های غذایی شرکت می کنند.

تمامی این زمینه ها مواردی هستند که اسپانیا می تواند تجاربش را به جمهوری اسلامی ایران منتقل کند. مقام اسپانیایی در ادامه با بیان اینکه مذاکرات هسته ای سبب افزایش تمایل حضور سرمایه گذاران در ایران شده است گفت: در دوران پسا تحریم شاهد افزایش حضور شرکت های بین المللی و خارجی برای حضور در جمهوری اسلامی ایران خواهیم بود. وی گفت : به نظر می رسد پس از توافق هسته ای ایران و گروه ۱+۵ در ماه گذشته میلادی و برداشته شدن تحریم ها، گشایش زیادی در اقتصاد ایران بوجود آید.

وزیر صنعت، انرژی و گردشگری کشور اسپانیا خاطرنشان کرد: در زمانی که ایران در شرایط تحریم بود شرکت های اسپانیایی در مواردی که خارج از تحریم ها به شمار می رفت با تهران همکاری فعال داشتند. وزیر صنعت، انرژی و گردشگری اسپانیا با اشاره به حضور شرکت های اسپانیایی درعمان گفت: قلعه های قدیمی این کشور را شرکت های اسپانیایی به اقامت گاه های توریستی تبدیل کرده اند و هم اکنون با انتقال تجربه ، عمان صاحب این مراکز اقامتی با حفظ خصوصیات فرهنگی و تاریخی اما با شکلی مدرن است .

[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]
Avatar

سحر اعتباری

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar