• ژانویه 27, 2020

استراتژی های تبلیغاتی برای محصولات

 

استراتژی های تبلیغاتی

ارتقاء کیفیت محصول یکی از مهم ترین استراتژی ها برای برند شما به شمار می رود که باعث جذب مردم خواهد شد. راه های متعددی وجود دارد که شما می توانید محصول یا خدمات خود را ترویج دهید. شرکت ها برای تبلیغات محصولات خود از استراتژی های فراوانی کمک می گیرند. چند استراتژی متفاوت تبلیغاتی برای شما در نظر گرفتیم با ما همراه باشید.

 

مسابقات

مسابقات یکی از استراتژی های تبلیغاتی اغلب شرکت هاست. مدیران با تعیین جایزه ها مردم را تشویق به خرید می کنند، جایزه محصولات شما هر اندازه با ارزش تر باشد دیگران بیش تر تحریک شده و برند شما را خریداری می کنند. همه دوست دارند در مسابقه برنده شوند. با خرید کالا، تولید محصول افزایش یافته و درآمد فراوانی برای شرکت به ارمغان می آید.

 

رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، گوگل پلاس و دیگر شبکه ها برای ترویج محصولات و خدمات شما موفقیت های فراوانی به ارمغان می آورد. با بازاریابی در چنین شبکه هایی مشتریان بالقوه جذب شما شده و دیدگاه شان را درباره کالا بهتر ابراز خواهند کرد. جذابیت و زیبایی محصولاتِ خود را با شعارها و تصاویر به رخ دیگران بکشید. با استفاده از ابزارهای متفاوت ارتباطی تماس خود را با مردم افزایش دهید. تبلیغات شما و داشتن ارتباطی خوب فاصله مردم و شرکت را کاهش می دهد.

بازاریابی و ترویج محصولات با استفاده از درپوش کالا

یکی از راه های ترویج محصولات و تبلیغات آن ها استفاده از درپوش های مختلف است. تبلیغات روی درپوش ها بستگی به ایده های طراحان مختلف دارد. ویژگی تزئیناتی کالاها می تواند جذابیت محصول را چند برابر کرده و فروش شما را نیز افزایش دهد. سعی کنید زیبایی آن به شکلی طراحی شود که مردم در سنین مختلف به آن روی آورند. نام درپوش باعث می شود حتی بعد از به پایان رسیدن محتوای ظرف آن را نزد خود نگه داری کنیم به صورتی که اگر مهمان به خانه شما بیاید و ظرف مورد نظر را ببیند جذب زیبایی ظرف می شود.

 

هدایای تبلیغاتی مارک دار

دادن محصولات مارک دار برای هدیه می تواند یک حرکت تبلیغاتی موثر باشد که کالای شما دست به دست توزیع شود. مثلا کارت خود را روی یک آهن ربا و یا کلیدی به صورت زنجیر به کار ببرید. این ابزار کوچک را به عنوان هدیه به دیگران، دوستان، و خانواده تقدیم کنید. هدیه ها به دلیل کوچک بودن می توانند به شهر یا کشور دیگری ارسال شوند اما دقت کنید طراحی آن ها زیبا و چشم گیر باشد تا مردم با دیدن هدایا آن ها را نگه داری کنند در غیر این صورت در سطل آشغال جای می گیرد.

 

نظرسنجی پس از فروش محصولات

تماس با مشتریان از طریق ایمیل، تلفن و دیگر راه های ارتباطی یک استراتژی مفید برای فروش است. فروشندگان ماهر اطلاعات تماس مشتریان را نزد خود نگه می دارند بعد از فروش محصولات با تماس یا ارسال ایمیل درباره کیفیت و رضایت مندی محصولات سوالاتی را می پرسند، با ارائه فرم های نظر سنجی و پرسیدن سوالات متفاوت درباره کالاها می توانید توجه آن ها را جلب کنید پاسخ های مشتریان می تواند باعث راهنمایی شرکت برای بهبود کیفیت محصولات شما باشد.

[تعداد: ۱۰    میانگین: ۴.۴/۵]
Avatar

ناهید عساکره

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar