• فروردین ۲۲, ۱۳۹۹

باورهایی که برای رسیدن به اهداف نیاز است

باورهایی برای تغییر هست که برای رسیدن به اهداف نیاز داریم.

غلبه آمدن بر موانع یک بازی ذهنی ست. به گفته ی کارشناسان وب سایت Entrepreneur (کارآفرینی) استراتژی هایی وجود دارد که می تواند همه چیز را تغییر دهد. در این پست با این استراتژی ها آشنا می شویم. با ما همراه باشید.

 

باورهایی که برای رسیدن به اهداف نیاز است

 

 

رسیدن به اهداف

 

وارد مبحث کارآفرینی که شویم می بینیم چه مسیر سخت و پرچالشی ست. باید برای خلاق بودن با قابلیت بیش تر همیشه در حال جنگ باشید. شاید انگیزه ها و انرژی شما تحلیل رود و احساس کنید که توانایی لازم برای تغییر چیزها را ندارید. درون خودتان هم بهانه هایی ایجاد می شود و گله و شکایت هایی را از درون می شنوید. در این بین، عادت بد هم همراه شما هستند با مطالعه ی این مقاله ببینید چگونه می توان این عادت های بد را شکست!

در این میان، از قدرت ذهنی غافل نشوید! چیزهایی که از متخصصان برای پیروز آمدن بر این فرآیند می آموزیم در ادامه ی مسیر و دستیابی به موفقیت به کمک ما می شتابد که در ادامه می بینیم:

 

خیلی “مثبت” بودن

خوش بینی بسیار قدرتمند است. اما نتایج برخی مطالعات نشان می دهد که تفکر مثبت می تواند ما را از رسیدن به اهداف بازدارد. زیرا با افکار مثبت که در ذهن ایجاد می شود فرد کاملاً احساس می کند به این اهداف دست یافته است بنابراین، احساس رضایت درونی را تجربه می کند. در مقاله ی مجزا، به بررسی کامل این موضوع پرداخته و راهکاری را با عنوان استراتژی WOOP برای شما پیشنهاد داده ایم. می توانید در اینجا مطالعه کنید.

 

روی چیزهایی که کنترل دارید تمرکز کنید

ما فقط تواناییِ کنترل دو چیز را داریم و این چیزها، یکی تلاش مان و دیگری، ذهنیت ماست. به شدت پیشنهاد می شود روی چیزهایی که تواناییِ کنترل شان را داریم تمرکز کنیم. این پست جالب قبلاً بطور ویژه درباره ی تمرکز در همین وب سایت قرار گرفته است که نباید از دست دهید! برای مطالعه اینجا کلیک کنید.

 

داستان خود را تغییر دهید

وقتی به خود می گویید “نمی توانم تمرکز کنم” یا “خیلی سرم شلوغ است” واقعاً در برابر تغییری که قصد دارید در زندگی خود ایجاد کنید مقاومت کرده اید. بجای این جملات، چیزهای دیگری که سازنده هستند جانشین کنید. مثل “من همیشه زمان کافی دارم” یا “من خیلی بابرنامه ام”.

 

 

[تعداد: 10   میانگین:  4.4/5]
Avatar

سحر اعتباری

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

2
دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar
2
0
0
 
1 نویسندگان دیدگاه
حمیدرضا
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
حمیدرضا
مهمان
حمیدرضا

سلامع بسیار سپاسگزارم بابت اطلاعات مفید و کاربردی. آرزوی سلامتی و شادی و رضایت مندی ابدی برایتان دارم

حمیدرضا
مهمان
حمیدرضا

سلامl بسیار سپاسگزارم بابت اطلاعات مفید و کاربردی. آرزوی سلامتی و شادی و رضایت مندی ابدی برایتان دارم