• اسفند ۱, ۱۳۹۸

با شکلات Milka عاشق شوید

باید اعتراف کنیم که بخاطر دغدغه های زیادی که داریم ابراز عشق و علاقه به عزیزانمان را فراموش … که نه. فرصت ابرازش را نداریم!

یک شرکت سوئیسی تولید شکلات هم در این مورد با ما هم عقیده است و آژانس تبلیغاتی saatchi&saatchi اوکراین برای این موضوع یک راهکار خوب ارائه می دهد. این برند بخشی از فضای تبلیغاتی خود را به عنوان جایی برای ارسال پیام اختصاص داد.

بسیاری از مردم در ۲۵ شهر اوکراین بعد از تماشای این آگهی برای ارسال این پیام های مملو از عشق اقدام کردند. این تبلیغ، بر روی بیلبوردها و اینترنت، حتی بر روی کانال های تلویزیونی نیز به عنوان آگهی بازرگانی منتشر شد.

البته به اعتقاد برخی افراد این طرح هم می توانست بهتر از این اجرا شود! برخی از اشکالاتی که کارشناسان بر این آگهی وارد کردند در خصوص گفتار سریع راوی بود. سرعت صحبت کردن راوی خصوصاً برای افراد ناآشنا با زبان ممکن بود کمی آزاردهنده باشد. یا مورد دیگر در خصوص ترجمه های نامناسب برخی واژه ها و اسامی در تبلیغ بود. این موضوع شاید بسیار جزئی باشد اما زمانی که تبلیغ شما قرار است در مقیاس جهانی منتشر شود شما می بایست کمترین و بی ارزش ترین موارد را نیز در نظر بگیرید چرا که بیننده ها/خواننده ها ممکن است شما را به عنوان یک فرد غیرحرفه ای بشناسند!

میلکا.بازارپرس

با همه ی اینها؛ همه قبول دارند که این تبلیغ ایده ی بسیار جالبی دارد. چرا که ارتباط بسیار نزدیک بین ابراز عشق و شکلات را مجدداً در خاطره ها زنده می کند. بعلاوه، ابراز عشق یک کار انسانی ست. و وقتی یک شرکت شما را به این حرکت انسانی دعوت می کند مطمئن باشید که چهره ی شرکت هم در ذهن شما انسانی تر خواهد شد.

[تعداد: ۱    میانگین: ۵/۵]
Avatar

سحر اعتباری

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar