• ژانویه 27, 2020

برای جذب مشتری چگونه محصولات را ارائه کنیم؟

جذب مشتریارائه محصولات برای جذب مشتری

هدف هر شرکت برای محصولاتش افزایش کیفیت و در پی آن جذب مشتری است. استراتژی های کاربردی هر کسب و کار باعث سرعت بخشیدن به تولیدات شرکت می شود. اما چیزی که مشتریان بیشتر از هر چیزی به آن اهمیت می دهند ارائه محصولات در مکان های متفاوت است. برای جذابیت به مکان ارائه محصولات از تصاویر با کیفیت محصول کمک بگیرید. این عنصر سطح کالاهای شما را برتر از دیگران جلوه می دهد. قانع کردن مشتری برای خرید محصولات شما نیز یکی دیگر از مهارت های بزرگ است. با چند راهنمایی برای ارائه بهتر محصولات و جذب مشتریان همراه ما باشید.

 

تصاویر روی هر محصول مهمترین راه جذب مشتری است

 

با ورود به نمایشگاه ها چه چیزی شما را به سوی محصولات جذب می کند؟ بله درست است تصاویر! مردم در برپایی هر نوع نمایشگاه پوشاک، یا خوراکی و … جذب عکس های زیبا خواهند شد. تمرکز بر روی طراحی تصاویر دقت فراوانی می خواهد. عکس ها می توانند احساسات مخاطب را تحریک کرده و آن را جذب کنند. دومین چیزی که مخاطب شما را به سوی هر غرفه هدایت خواهد کرد کیفیت است! مهمترین عنصر هر کالا کیفیت آن می باشد. از به کار بردن انواع متن های طولانی در ارائه محصولات خودداری کنید. هیچ کس تا آخر متن های درج شده را نمی خواند. اگر مترجم، نویسنده و یا متخصص کسب و کار معینی هستید مسلما از تصاویر در کار خودتان استفاده نمی کنید. اما برای ارائه محتوا بهترین و جذاب ترین راه تحریک دیگران تصاویر هستند.

 

تمام تجربیات خود را ارائه ندهید

 

ممکن است متخصص خبره ای باشید. و سال های فراوانی در کسب و کارهای بسیاری تجربه کسب نموده اید، تنها شخصی که ارزش این تجربه را می داند خودتان هستید. گاهی مشتری زمان لازم را ندارند برای هر بخش از کار به شما مراجعه کند. پس باید به او اطمینان دهید محصولاتش را با بهترین شکل ارائه می دهید. تمام تجربیات خود را در اختیار دیگران قرار ندهید. تعدادی از مشتریان را جذب کنید. اگر ۱۰ نفر که هر کدام کسب و کار متفاوتی را دارند جذب شوند کار مناسب را انجام داده اید. هدف شما در اینجا کم کردن تعداد مشتریان نیست. بلکه ارائه کار با کیفیت به تعداد معینی از آن هاست. هر ۳ هفته یک بار تکنیک های کارتان را تغییر دهید، با این کار توانایی کسب و کارتان همه را شگفت زده خواهد کرد.

 

از همه ابزارهای موجود استفاده کنید

 

هر چه ابزارهای پیشرفت کار افزایش یابد مسلما مشتری کارهای بیشتری به شما ارائه خواهد داد، و این باعث اعتماد بین دو طرف خواهد شد. تاریخ تمام کارهای مشتری را همراه جزئیات برای او توضیح دهید. تا کارتان در نظر همه بی عیب و ایراد جلوه دهد. مهمترین عملکردهای کسب و کار توصیف روابط پروژه به وسیله تصاویر است. عکس هایی که حاوی تمام تجزیه و تحلیل های پروژه مورد نظر باشد رابطه مستقیم بین شما و مشتری را به وجود می آورد. به یاد داشته باشید شما با توضیحات خود اطلاعاتی مختصری را در اختیار مخاطب خود قرار می دهید. پس برای جزئیات کامل استرس نداشته باشید.

 

کار خود را مرتب و واضح توضیح دهید

 

بدون شک مرتب کردن مراحل کار برای توضیحات، اساس یک مذاکره بین مشتری و مدیر است. مرتب بودن مراحل مذاکره این امکان را به شما می دهد که با خیالی راحت و با تمرکز سخنان خود را ابراز کنید. با اولین کاری که کرده اید شروع کنید. اولین کار شما یک مقاله بوده؟ یا یک فایل صوتی؟ این دو ابزار (مقاله، فایل صوتی) راحت ترین و واضح ترین سخنان شما را ابراز خواهند کرد. جزئیات بعد از توضیحات اولیه شما خود را نمایان می سازند. به طور مثال؛ مقاله چه فایده ای برای کسب و کار ما دارد؟ اگر قرار است سایتی را طراحی کنیم زبان مورد نظر آن چیست؟ آیا پیش بردن کسب و کار ما سخت است؟ به تمام جزئیات پاسخ دهید.

امیدوارم شما نیز با رعایت این نکات در جذب مشتری موفق عمل نموده و هر روز شاهد پیشرفت کسب و کارتا باشید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در این خصوص با ما درمیان بگذارید.

 

مطب مرتبط جهت مطالعه بیشتر:

۱۰ استراتژی تبلیغات استارتاپ برای جذب مشتری

استراتژی تبلیغاتی جذب مشتری رقبا

 

[تعداد: ۹    میانگین: ۴.۴/۵]
Avatar

ناهید عساکره

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar