حذف صندوق پستی Lumia توسط مایکروسافت!

 

nokia-lumia-950-announcement

 

پیش از اینکه Lumia 950 در فروشگاه ها رود، مایکروسافت مجبور به حذف یکی از ویژگی های ویندوز ۱۰ روی موبایل ها شده است که این ویژگی باعث سقوط مداوم یک اپلیکیشن شد. هفته ی گذشته اپلیکیشن موبایل و تقویم، توسط به روز رسانی، عموم مردم را از وجود صندوق پستی متحد آگاه نمود که به درستی کار نمی کرد.

مایکروسافت قصد داشت تا از این صندوق پستی جهت آماده کردن یک صفحه نمایش منفرد برای تمام ایمیل ها استفاده کنند. این یکی از ویژگی گوشی iPhone با سیستم عامل iOS 4 از سال ۲۰۱۰ شده است. حذف این ویژگی یک ضربه برای مشتریانی خواهد بود که انتظار داشتند تا Lumia جدید به خوبی در برابر رقبای خود ظاهر شود.

ویندوز به تمام کمک هایی که می توانید به وسیله ی تلفن همراه دریافت کنید، نیاز دارد. گزارش گارتنر در سه ماهه ی سوم ۲۰۱۵ نشان داد که این سیستم تنها ۱/۷ درصد از تلفن ها را در سطح جهان شامل می شود، در مقایسه با اینکه این درصد سه ماهه ی مشابه سال پیش ، ۳ بود.

گوشی Lumia 950 و برادر بزرگتر خود XL 950 بیان کردند که فشار زیادی برای اجرا کردن ویندوز ۱۰ به عنوان سیستم عامل بر روی تمام دستگاه ها متحمل است.

مایکروسافت به شرکای سخت افزاری و توسعه دهندگان در این زمان که در تلاش هستند تا اشکالات را به حداقل برسانند نیاز خواهد داشت.   

[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]

درباره نویسنده

Avatar

کارشناس ارشد مهندسی شیمی،که علاقه زیادی به زبان های خارجی دارم

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar