شعله ور شدن لامبورگینی در دبی!

 

شعله ورشدن لامبورگینی در دبی

خودرو لامبورگینی اَونتادرو یکی از بهترین سوپراسپرت‌های حال حاضر جهان است. اما در دوبی در معرض دید همگان ناگهان پیشرانه خودرو شعله‌ور می‌شود که این مسئله ضربه بزرگی به نام این خودرو خواهد زد.

شنیدن صدای غرش پیشرانه‌ی یک لامبورگینی به خصوص اَونتادور یکی از لذت‌های تمامی عاشقان خودرو در سراسر جهان است. حال اگر هنگام غرش این خودرو خروج شعله‌های آتش از اگزوز‌های آن را هم به صورت زنده تماشا کنید این لذت چند برابر خواهد شد.

اما در شهر دوبی اتفاقی نادر برای اونتادور افتاده است. پیشرانه‌ی این خودرو پشت چراغ قرمز هنگامی که مالک آن در حال گاز دادن خودرو بود، شروع به آتش گرفتن می‌کند. افراد حاضر در محل سعی می‌کنند با فریاد‌های خود، راننده را از آتش گرفتن خودرو مطلع کنند؛ اما ظاهرا صدای زیاد پیشرانه و لذت افزایش دور موتور اونتادور، راننده را به کلی ناشنوا کرده بود.

راننده این خودرو حتی پس از سبز شدن چراغ به مسیر خود ادامه می‌دهد. اما زمان زیادی طول نمی‌کشد تا زبانه‌های آتش کل خودرو را در بر بگیرند. به گفته شاهدان، راننده خودرو توانست به موقع از اونتادور خارج شود. به جز ۴۰۰ هزار دلاری که جلوی چشمانش سوخت، صدمه ی دیگری از این خسارت ندیده است.

[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]

درباره نویسنده

Avatar

دارای مدرک MBA و کارشناس امور بانکی

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar