• اسفند ۱, ۱۳۹۸

عادت های انسان های باهوش چگونه شناسایی می شوند؟

عادت های انسان های باهوش و صفت هایی که این افراد دادند بین مردم اشتباه منتشر شده است. مثلا مردم کسانی را که عاشق درس خواندن باشند انسان هایی باهوش می دانند. یا عدم انجام هر کار و فعالیت بد که باعث آزار دیگران شود.

 

عادت های انسان های باهوش چگونه شناسایی می شوند؟

عادت های انسان های باهوش

ممکن است شما فردی باهوش باشید اما خود را باهوش ندانید. یا اصلا تا به حال کشف هوش خود فکر نکرده اید. در این پست صفت های مردم باهوش را برای شما بازگو می کنیم. شاید شما یکی از این افراد باشید.

 

تنبلی، داشتن حافظه ضعیف

با وجود این که تنبلی از موارد مضر برای جسم و روح انسان هاست. اما تجربه ثابت کرده تنبل بودن و درس نخواندن یکی از صفت های مردم باهوش است. درست برعکس مردم عادی که سریع بعد از کار کردن احساس بی حوصلگی می کنند. و در جستجوی ابزاری برای سرگرمی خود هستند. حافظه خوب همیشه به معنای هوش و ذکاوت بالا نیست. بیشتر مردم باهوش حافظه قوی ندارند. اما از لحاظ نوآوری و ابداع بسیار قدرت مند هستند. تحقیقات ثابت کرده ضعیف شدن حافظه برای مردم باهوش همیشه بد نبوده. و طبق موقعیت ها می تواند مفید هم باشد.

دشنام دادن، اعتماد به دیگران

نوعی از مردم توانایی این را دارند که با گفتن یک جمله هزاران حرف را به شما بزنند. با وجود این که سخن زشتی را به میان نمی آورند اما درون سخن خود صد سخن بد وجود دارد. برخی هم در کلام خود از جملات زشت برای صحبت با طرف مقابل بهره می برند. این عادت با وجود این که از صفت های انسان های بداخلاق است اما ویژگی مهمی ست که عادت های انسان های باهوش را نمایان می کند. و در خود به کار می برند.

بیشترین داستان های غم انگیز زندگی مربوط به اعتماد بی جا به دیگران است. یا خیانت کردن به همدیگر که جزء مهم ترین و سمی ترین عادت های بشر شده. اما اعتماد کردن به دیگران از صفت های مردم باهوش بوده. مردم باهوش به دیگران اعتماد می کنند چون زندگی را ساده می بینند و نیازی به پیچیدگی ندارند.

گوشت قرمز دوست ندارند، خارج از گود

تحقیقات نشان می دهد که افرادی که هوش بالایی دارند خوردن گوشت سفید مانند ماهی و مرغ یا سبزیجات را به گوشت قرمز ترجیح می دهند. اگر شما گوشت قرمز دوست ندارید پس یکی از صفت ها و عادت های انسان های باهوش را در خود دارید. بدون شک این آزمایش روی تمام مردم جهان صورت نگرفته. و خوردن غذا می تواند تاثیرات مختلفی روی بشر داشته باشد.

هنگام بروز مشکلات انسان ها به دو دسته تقسبم می شوند. یک دسته از آن ها به حل مشکلات از راه عادی و منطقی می اندیشند. و دسته دوم به حل مشکلات خارج از پیش بینی ها فکر می کنند. افرادی که در جستجوی راه حل خارج از پیش بینی دیگران باشند. این دسته افراد موفق تر تصمیم می گیرند.

داشتن گربه، مانند خفاش

تحقیقات متعدد نشان می دهد مردمی که به گربه علاقه دارند آرام تر و حساس تر از دیگران هستند. با وجود این که علاقه مندان به سگ پر نشاط و پر جنب و جوش اند. اما کسانی که به گربه ها علاقه دارند افراد باهوشی می باشند. جالب است بدانید انسان های باهوش شب ها فقط در معرض دید عموم قرار می گیرند. و روزها بیشتر در منزل به سر می برند. با شناخت بیشتر عادت های انسان های باهوش سطح هوش خود و دیگران را بیازمایید.

[تعداد: ۱۰    میانگین: ۴.۱/۵]
Avatar

ناهید عساکره

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar