• ژانویه 27, 2020

مکان های غیر معمول برای تبلیغات کدامند؟

مکان های غیر معمول برای تبلیغات

مکان های غیر معمول برای تبلیغات تاثیری در بهتر دیده شدن محصولات دارند؟ اصطلاح تبلیغات سنتی و غیر سنتی در خلاقیت ارائه محصول چه تفاوتی ایجاد می کند؟

مکان های غیر معمول برای تبلیغات

مصرف کنندگان روز به روز تبلیغات سنتی را به فراموشی می سپارند برای همین باید شیوه جدیدی برای جذب مشتریان بیابید. تبلیغات سنتی شامل موارد زیراند؛

آگهی های چاپی، بیلبوردها، ایمیل های مستقیم، درج تبلیغات سیار

رسانه های غیر سنتی برای تبلیغات شامل موارد زیراند؛

فنجان های قهوه، کیسه های خرید، چوب لباسی ها، درب های تاکسی، آسانسور، پله های برقی، بیلبوردهای ۳D، این فهرت ادامه دارد و انواع مکان های باور نکردنی می توانید به درج تبلیغات مشغول باشید. مشتریان می دانند برای رسیدن به یک پیام تبلیغاتی باید به تلویزیون با دیگر رسانه ها مراجعه کنند.

با این حال مکان های غیر منتظره ای برای تبلیغات وجود دارد که با درج برند خود بین مردم گسترش می یابد. فکر کنید که شما یک پاکت قهوه را در سبد خرید یک میوه قرار می دهید تصور نمایید این کار چه تاثیری در انتشار برند دارد؟

میوه و سبزیجات در فروشگاه ها

تقریبا هر میوه و سبزیجاتی که خریداری می کنید یک برچسب کوچک روی آن وجود دارد، که حاوی یک کد مشخصی درباره محصول مورد نظر است، اما چرا فقط یک برچسب روی میوه ها درج شده است؟ یکی از برجسته ترین روش هایی که می توانید برای تبلیغات استفاده کنید درج برچسب روی میوه هاست. به طور مثال تبلیغات نوشیدنی های متفاوت را روی میوه ها درج نمایید این یک خلاقیت برای نمایان ساختن محصولات در مکان های غیر معمول برای تبلیغات است.

پایین کفش ها

برخی از مردم کفش های سفارشی را خریداری و استفاده می کنند مانند کفش های اسکیت بدیهی است کفش در مکان هایی مانند برف یا خاک اثراتی از خود بر جای می گذارد با هک کردن محصول یا برند زیر کفش ها مردم در هر جایی پای بگذارند دیگران نام برند را خواهند دید و برند شناخته می شود.

پول، بدن انسان

کارت های اعتباری که خریداری می نمایید، کارت های تلفن، کارت اتوبوس یا هر کارت دیگری که به جای پول مورد استفاده عموم قرار می گیرد می تواند راهی برای آشنایی برند شما با محصولات باشد. دیگر کمتر کسی اسکناس ها را در دست مردم می بیند کارت ها راهی توسعه یافته برای درج تبلیغات هر گونه محصولی برای گسترش است. ما مردم همیشه تماشاگر هستیم، همیشه در چهره افراد بین جمعیت ها، به اتوبوس ها و به هر نقطه ای که ذهن دستور دهد می نگریم لباس ها نیز یکی دیگر از مکان هایست که با نگریستن به آن می توانید تبلیغات خود را روی آن درج نمایید. دیگر نام تجاری شما به صورت تکراری در رسانه های تکراری درج نشده و ایده جدیدی برای گسترش محصولات خود یافته اید.

بازی های ویدئویی، افراد بی خانمان ها

منظور ما از قرار دادن تبلیغات استفاده از پاپ آپ و پیام های حمایت شده گوگل نیستند ما محیط های واقعی برای بازی ها را جهت دیده شدن تبلیغات شما پیشنهاد می کنیم مردم در روزهای تعطیل فرزندان خود را به مکان های فراوانی برای تفریح می برند و کوکان مشغول خرید می شوند حتی اگر می خواهید بازی هایی برایشان بخرید تبلیغات انواع محصولات را مشاهده خواهید کرد. استفاده از روش تبلیغات با استفاده از افراد بی خانمان ممکن است خنده دار باشد اما این افراد برای زندگی به انواع محصولات احتباج دارند با قرار دادن تبلیغات روی جزئی ترین محصولاتی که به آن ها هدیه می دهید یا به آن ها می فروشید محصولات و برند های گوناگونی معرفی خواهند شد. مکان های غیر معمول برای تبلیغات می توانند به معرفی و گسترش محصولات تان کمک کنند.

[تعداد: ۵    میانگین: ۳.۴/۵]
Avatar

ناهید عساکره

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar