• اسفند ۱, ۱۳۹۸

نحوه ساخت ویدیو برای یوتیوب چگونه است ؟

نحوه ساخت ویدئو برای یوتیوب چگونه است ؟

با تولیدکنندگان ویدئوی وب که هر روز ساخته می شود احتمالاً فکر می کنید که چندان هم سخت نیست ویدئوهایی برای خودتان بسازید! درست فکر می کنید.

فیلم برداری و آپلود کردن ویدئو برای یوتیوب و یا سایت های دیگری که مملو از محتوای تولید شده توسط کاربران هستند (مثل: Metacafe و Vimeo ) چندان کار شاقی نیست و به دانش تخصصی نیاز ندارد! اما در این میان، چند نکته هست که با دانستنِ آنها می توانید این فرآیند را برای خودتان و مخاطبان تان ساده تر نمایید. از اهمیت ویدئو به عنوان بخشی از استراتژی های هر کسب و کار بارها صحبت کردیم و پیشنهاد دادیم که حتما در وب سایت هایی مانند یوتیوب که مخاطبان بسیار زیادی دارد برای گسترش کسب و کارتان استفاده کنید. مزیت های آن را به شما گفتیم و راه هایی را برای انجام اینکار ارائه دادیم.

حالا در این پست به شما می گوییم که چطور می توان با استفاده از گوشی های هوشمند هم به تولید و ساخت فیلم پرداخت.

چگونه برای یوتیوب، ویدئو بسازیم؟ – آپشن های ضبط فیلم

با استفاده از camcorder (هَندیکَم) : اگر به دنبال ویدئوهایی با کیفیت بالا هستید و تا زمانی که به camcorder دسترسی دارید قید گزینه های دیگر را بزنید! علاوه بر ساخت تصاویری که کیفیت HD دارند امکانات دیگری را برای شما فراهم می کند تا بتوانید اثرتان را حرفه ای تر جلوه دهید. همینطور برای جلوگیری از لرزش دست تان به هنگام فیلم برداری از اجسام متحرک در محیطی گسترده می توانید از سه پایه نیز استفاده کنید.

با استفاده از گوشی هوشمند : بسیاری از گوشی های هوشمندی که به تازگی تولید می شوند کیفیت HD تعریف شده ای را با خود به همراه دارند. تلفن های هوشمند بهترین دستگاه برای ثبت لحظات ناگهانی ست. حتی اگر به هر دلیلی به camcorder دسترسی ندارید، گوشی هوشمند گزینه ی بعدی شما باشد. تنها نکته ای که به هنگام فیلم برداری با تلفن های گوشمند باید به خاطر داشته باشید این است که گوشی را در حالت Landscape قرار داده و فیلم برداری کنید. به زبان ساده، یعنی گوشی خود را افقی بگیرید.

cstland-portrait-landscape

با استفاده از Webcam : اگر می خواهید یک ویدئویی برای خودتان بسازید که فقط قسمت سر در آن قرار گرفته و صحبت کوتاهی ارائه دهید، پیشنهاد ما استفاده از webcam کامپیوترتان است. webcam راهی ساده و آسان برای چنین ویدئوهایی می باشد. معمولاً بسیاری از کامپیوترهای جدید با خود webcam به همراه دارند. اما اگر شما از یک کامپیوتر با مدل قدیمی تر استفاده می کنید، می توانید یک webcam مجزا در کنار آن بکار بگیرید. حتی می توانید از این webcam مستقیماً برای یوتیوب استفاده کنید. یعنی صفحه ی آپلود یوتیوب، آپشنی دارد که می تواند مستقیماً از webcam شما به ضبط ویدئو بپردازد.

[تعداد: ۲۹    میانگین: ۳.۱/۵]
Avatar

سحر اعتباری

ما در تعامل با انسانها، هر لحظه در حال انجام بازاریابی هستیم و این لزوماً وابسته به کسب و کار نیست! امیدوارم در بازاریابیِ لحظات تون موفق باشید و لبخند هدیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar