• اسفند ۱, ۱۳۹۸

چطور طراح حرفه ای استخدام کنیم؟

استخدام طراح در سازمان شما چطور انجام می شود؟

چه روندی را برای استخدام  بخش های مختلف درنظر می گیرید؟

 

چطور طراح حرفه ای استخدام کنیم؟

 

استخدام طراح

شرکت ها برای طراحی بیش تر و بهتر پروژه ها به یک طراح خوب نیاز دارند، برای طراحی وب سایت، یا شعار کسب و کار و …، برای هر نوع طراحی که مد نظر شماست باید در اینترنت در حال جستجوی کلمات کلیدی باشید تا طراح مورد نظر را بیابید.

برای استخدام یک طراح چه ملاک هایی را مد نظر قرار می دهید؟

افراد فراوانی در این حرفه مشغولند و در شرکت های معتبری به طراحی می پردازند، اما اگر به تازگی کار خود را شروع کرده اید و در جستجوی یک طراح هستید حتماً استرس دارید که چطور می توان فردی مناسب پیدا کرد! راه هایی را برای استخدام یک طراح حرفه ای برای شما در این پست ارائه می شود.

به نمایشگاه کار او مراجعه کنید

برای استخدام هر فرد در هر زمینه ای باید نمونه کارهای ارائه شده ی او را مشاهده کنید. یا کسی را بیابید که با او ارتباط برقرار کند. ممکن است با مراجعه به کارهای گذشته او نتیجه دلخواه را به دست نیاورید. برای اطلاع از نحوه کار وی تکنیک های مورد استفاده آن را چک کنید. به طور مثال بپرسید: تصاویر چند بُعدی را در کار خود به کار می برد یا خیر؟! اگر به دنبال شعار به خصوصی درباره کار او بودید شعارهای تالیف شده گذشته او را مورد بازبینی قرار دهید. از کارهایی که مشابه کسب و کار شما هستند غافل نشوید! توجه کنید در سابقه کاری اش چند نوع کار مشابه کارتان را طراحی کرده است؟

به نحوه کلامش توجه کنید

نحوه سخن گفتن طراح و روش ارائه محصولاتش روی مهارت های طراحی او تاثیری ندارد، اما جزئی از مهارت های او به شمار می رود. کلام یک طراح نشان دهنده تعامل حرفه ای او با دیگران است.

نحوه گفتارش درباره کار با اطمینان کامل است یا دو دل و نگران؟

از کلماتی چون “شاید” “ممکن است” یا “بعد انجام می دهم” استفاده می کند؟ یا با زبانی قابل اطمینان سخن می گوید؟

به طور مثال ببینید که آیا به شما قول می دهد در طول A روز، کار مورد نظر را به پایان برساند.

تمام این نکات در انتخاب یک طراح مهم هستند.

میزان دانایی او را بسنجید

اموری در طراحی با نوآوری و داشتن هوش خود به خود در افراد به وجود نمی آیند، بلکه به آموزش نیاز است. داناییِ یک طراح زمانی قابل مشاهده است که با اطمینان قابل گفتن باشد، می توانید با طراح ارتباط برقرار کرده و سوالاتی درباره پروژه و مهم ترین عوامل اساسی موفقیت در آن بپرسید. از طراح خود بخواهید راهنمایی هایی را برای بهتر شدن طرح ها ارائه دهند. اگر خودتان مهارت هایی در طراحی دارید می توانید درباره روش های تخصصی سوالاتی را مطرح نمایید.

دانستی های فراوانی وجود دارد که می توانید با پرسیدن آن ها دانایی و مهارت یک طراح را به وسیله آن بیازمایید.

[تعداد: ۵    میانگین: ۴.۴/۵]
Avatar

ناهید عساکره

انسان باید توانایی های خودش را در علاقه مندی هایش امتحان کند. آشنایی با رموز موفقیت در کسب و کار هم از جمله علاقه های بنده برای آغاز این مسیر هست. از کنار انسانها به راحتی رد نشویم! شاید هریک نشانه ای باشد برای تغییر آینده ی ما

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

avatar